Hamilelikte kokoreç

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Benim dünyam tarafından oluşturulan Hamilelikte kokoreç başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,419 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte kokoreç
Konbuyu başlatan Benim dünyam
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

2.ci anne oluyorum 🥰

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar canım kokoreç istiyor ama hamilelikte yasak olduğunu söylediler öyle mi gerçekten
Canim 5 haftalık hamileyim aşırı kokoreç istedi canım bir güzel afiyetle yedim Kim diyorsa bebeğe zararı var diye öyle bişi yok her.doktor farklı söylüyor benim doktorum yiyebilirsin demişti aşırıya kaçmadan sende gönül rahatliyla yiyebilirsin iyi düşün iyi olsun sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inş. 🥰🤰

Benim dünyam

Kayıtlı Üye
rank
Canim 5 haftalık hamileyim aşırı kokoreç istedi canım bir güzel afiyetle yedim Kim diyorsa bebeğe zararı var diye öyle bişi yok her.doktor farklı söylüyor benim doktorum yiyebilirsin demişti aşırıya kaçmadan sende gönül rahatliyla yiyebilirsin iyi düşün iyi olsun sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inş. 🥰🤰
Bende 6 haftalık hamileyim 🥰 ve kokoreci çok severim canım istiyor doktoruma sorup öyle yemeği düşünüyorum bende teşekkürler canım 🤗🙏

M

Mammarouge

Guest
Riskli olduğu için öneririlmiyor hayvanın bağırsağı yeterince temiz olmayabilecegi için... Eğer canınız çok istiyorsa dayanamiyorsaniz hijyenine guvendiginiz bir yerde yiyebilirsiniz ama o kadar istemiyor derseniz riske atmaya gerek yok sizin seçiminize kalmış bir şey

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar canım kokoreç istiyor ama hamilelikte yasak olduğunu söylediler öyle mi gerçekten
Canım aşırıya kaçmadığın sürekli yemediğin sürece ayda yılda bir canın istiyorsa yesen bi sıkıntı olacağını sanmıyorum. Ona kalırsak yediğimiz içtiğimiz hiçbir şey organik doğal ve yararlı değil 🤷‍♀️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben normalde bile sevmem yemem ama canın istiyorsa diye dedim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar