Hamilelikte pandemi aşısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Akınınannesi tarafından oluşturulan Hamilelikte pandemi aşısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,010 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte pandemi aşısı
Konbuyu başlatan Akınınannesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Begüm😊

Akınınannesi

Kayıtlı Üye
rank
Sizce gebeler veya emziren anneler pandemi aşısı olması lazım mı düşünceleriniz ne.Ben olma taraftarı değilim çünkü gebelerde denenmemiş bişi ve yan etki yapması yüksek sizin görüşleriniz neler.

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Sizce gebeler veya emziren anneler pandemi aşısı olması lazım mı düşünceleriniz ne.Ben olma taraftarı değilim çünkü gebelerde denenmemiş bişi ve yan etki yapması yüksek sizin görüşleriniz neler.
Bana kalirsa ben olmak istemiyorum banada cikti ama olmayacağım normal insanda bile yan etkisi var hamilelikte de olur sanirim zaten hormonlar yetiyor

Rabia ilknr

Kayıtlı Üye
rank
Benim adıma da asi gelmiş bugün mesajı geldi randevu alıp yaptırabilirsiniz diyor. Çok biliyolar ben güvenmiyorum ben kendi canımdan sorumluyum bişey olsa vebali kim alcak.

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Bn doğum Yaptm emiziriyorum randevu aldm ama bnde çok kararsızım ya olsam mı olmasam mı

H

Hulya88

Guest
14.haftamda aşımı oldum.corona gecirmeninde anneye bebeğe uzun vadede etkileri bilinmiyor.doktorum yaptırmalı onerdi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar