Hamilelikte serum bebege zarar verir mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Suden.az tarafından oluşturulan Hamilelikte serum bebege zarar verir mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,522 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte serum bebege zarar verir mi
Konbuyu başlatan Suden.az
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur123

Yelda

Kayıtlı Üye
rank
Çok kötü hastayım ateşinde var grip ama serum yesem bebek zararlımi 23 hafta hamilelik
Bende bugün çok kötü grip oldum 35 haftalık hamileyim bacaklarım tutmuyordu resmen sadece c vitamini ve alerji ilacı koyup serum yaptılar hamile olduğum için parol harici ilaç kullanamicami ve bol c vitamini tavsiye etti doktor birde Vichy krem ile göğsünü sırtını iyice sür sıcak tut bol bol ılık suya Vichy damlat onu solu dedi cnm başka da birşey yapamıyorlar ne yazikki

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
Çok kötü hastayım ateşinde var grip ama serum yesem bebek zararlımi 23 hafta hamilelik
Kuzenim 13 haftalik hamile cok kotu usutmus bronsit olmus kuru oksuruk falan Nane limon vs toparlanamadi git artik dedik hastaneye acilden oksurmekten bebege biseybolcak oyle boyle oksurmuyodu .acilde serum takmislar icerigini bilmiyorum ama 3-4 gune duzeldi gosune sirtina havlu isitip koymasi gerektigini soyledim ayriyeten sarimsagin ortasinda kucuk olan dislerden gunde bir tane soyup antibiyotik olarak yut dedim cok sukur iyilesti . Sizde yapin bunlari .🙏🙏🙏

Suden.az

Kayıtlı Üye
rank
Bende kum vardı 7aylik hamileyken doktorum serum takmıştı canım sıkıntı olmadi
Çok kötüyüm bende dayanamıyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende bugün çok kötü grip oldum 35 haftalık hamileyim bacaklarım tutmuyordu resmen sadece c vitamini ve alerji ilacı koyup serum yaptılar hamile olduğum için parol harici ilaç kullanamicami ve bol c vitamini tavsiye etti doktor birde Vichy krem ile göğsünü sırtını iyice sür sıcak tut bol bol ılık suya Vichy damlat onu solu dedi cnm başka da birşey yapamıyorlar ne yazikki
Tamam cnm yarın sabahı bekliyecem artık büyük ihtimal hastane gidcem

Kuzenim 13 haftalik hamile cok kotu usutmus bronsit olmus kuru oksuruk falan Nane limon vs toparlanamadi git artik dedik hastaneye acilden oksurmekten bebege biseybolcak oyle boyle oksurmuyodu .acilde serum takmislar icerigini bilmiyorum ama 3-4 gune duzeldi gosune sirtina havlu isitip koymasi gerektigini soyledim ayriyeten sarimsagin ortasinda kucuk olan dislerden gunde bir tane soyup antibiyotik olarak yut dedim cok sukur iyilesti . Sizde yapin bunlari .🙏🙏🙏
Tm cnm deneyeceğim çok saol limon tuzlu su yaptim

C
Bişey olmaz 10 gun hastanede serumla yattm ağrılarım yüzünden allaha çok şükür bebeğim iyi
Ok sevindim senin adina bende kötüyüm gidecek gibiyim

Tüm sayfalar yüklendi.