Hamilelikte şiddetli diş ağrısı

• Konbuyu başlatan Gebelikte diş ağrısı
  • Toplam 8 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gebelikte diş ağrısı tarafından oluşturulan Hamilelikte şiddetli diş ağrısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 882 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte şiddetli diş ağrısı
Konbuyu başlatan Gebelikte diş ağrısı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervesunca

Nur36

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 2 gündür dişim ağrıyor 20 lik olan ağrı kesici falan kullanabilir miyim bilmiyorum yüzümde komple ağrı var evde uygulayıp hafifletecek önerisi olan var mı
Ah bnde çok çektim günde 4 5 parol içiyodum gebelikte Dr günde 3 tane içebilirsin demişti geçmek bilmiyordu karafil iyi geliyordu azda olsa tuzlu su herşey denedim en son gidip serum aldım ondan sonra ağrımadi cnm

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 2 gündür dişim ağrıyor 20 lik olan ağrı kesici falan kullanabilir miyim bilmiyorum yüzümde komple ağrı var evde uygulayıp hafifletecek önerisi olan var mı
Canım bir tek parol öneriyorlar doktorlar hamilelik te benim de dolgulu dişimin dolgusu düştü akşamları çok ağrıyor ama sürekli de hap kullanmak istemiyorum çocuğa zararı olacak diye korkuyorum işin gerçeği

Ceylinilda

Kayıtlı Üye
rank
Hic o agriyi cekme cunki diş agrisi erken dogumu tetikliyormuş ,doktoruna git durumu anlat yazı yaziyo istedigin yerde git cektir kurtul ,34. Haftamda 2 tane diş cektirdim dogumdan sonrada implant yaptircam inşallah..

Mervesunca

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim çok iyi anlıyorum seni bende geçen hafta çektim o ağrıyı sana kesin çözüm diyorum karanfil yağı al 10 lira falan pamuğun üstüne damla biraz dişine koy anında etki her ağrıdığında yap bişeyim kalmaz inşallah bende çok kötğydğm ağzımı açamıyorum boğazıma bile ağrı girmişti keşke daha önceden uygulasaydım bende o kadar ağrı çektim yine de şükür

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar