Sorum var Hamilelikte sık idrara çıkma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde yagzensln tarafından oluşturulan Hamilelikte sık idrara çıkma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,863 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte sık idrara çıkma
Konbuyu başlatan yagzensln
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 💕MaSaLıM💕

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhaba 27 haftalık hamileyim bu ara çok sık idrara çıkıyorum bugünde karnın aşağıda dediler moralim bozuldu bu durumu yaşayan var mı bu haftalarda normalmidir bu durum sürekli idrar torbamda baskı var
Normal kuzum ben gebeliğin başından beri ayıptır söylemesi lavabonun kapısından ayrılmıyorum😂😂. Ve karın yapısı herkeste yukarıda olacak diye bir şey yok ben 36 haftaligim karnım çıktığı andan itibaren aşağıda milletin ne dediğini çok umursama ağzı olan konuşuyor işte.keyfine bak sen

yagzensln

Kayıtlı Üye
rank
Normal kuzum ben gebeliğin başından beri ayıptır söylemesi lavabonun kapısından ayrılmıyorum😂😂. Ve karın yapısı herkeste yukarıda olacak diye bir şey yok ben 36 haftaligim karnım çıktığı andan itibaren aşağıda milletin ne dediğini çok umursama ağzı olan konuşuyor işte.keyfine bak sen
Vallahi ağzı olan konuşuyor moralim bozuldu karnın aşağıda dedi biri ötekide evet çok sık tuvalete gidio normalde son zamanlarda olur dedi ay korkuttular beni kafama çok takmaya sebep oldu yani sağol canım❤️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Vallahi ağzı olan konuşuyor moralim bozuldu karnın aşağıda dedi biri ötekide evet çok sık tuvalete gidio normalde son zamanlarda olur dedi ay korkuttular beni kafama çok takmaya sebep oldu yani sağol canım❤️
Takma kuzum bazıları çok biliyor profesör olmuş mübarek. Çocuk büyüdükçe idrar torbasins baskı yapıyor çok normal yani idrara çıkmak. Doktorun da skrun görmüyorsa sıkıntı yoktur canım

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Merhaba 27 haftalık hamileyim bu ara çok sık idrara çıkıyorum bugünde karnın aşağıda dediler moralim bozuldu bu durumu yaşayan var mı bu haftalarda normalmidir bu durum sürekli idrar torbamda baskı var
Canım kontrol yakın mı doktora bu durumu belirt gerekli bilgiyi verecektir.Burada önemli olan doktorun soylecekleri ona kulağını ver derim

yagzensln

Kayıtlı Üye
rank
Canım kontrol yakın mı doktora bu durumu belirt gerekli bilgiyi verecektir.Burada önemli olan doktorun soylecekleri ona kulağını ver derim
Bayram sonrası kontrolüm var öncesinde uzunluğu kapalı olması suyu herşeyi iyi dedi erken doğum riskin yok dedi hatta üstüne basa basa ama gidince tekrar sorucam sağol canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnsanları boşver kuzum ya herkes bir şey diyor, herkes kendi hamileliğinden genele bir pay biçiyor aman takma kimseyi. Sorun, sıkıntı yoksa sende de bebiste de şükür elhamdülillah boşver kişileri
Çok şükür ikimizde gayet iyiyiz ama işte insanların moral bozmakta üstlerine yok zaten korkuyoruz erken doğum olursa vs diye ne diye üstüne giderler hamilelerin anlamam

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar