Hamilelikte Su içememe

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kumru tarafından oluşturulan Hamilelikte Su içememe başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 555 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte Su içememe
Konbuyu başlatan Kumru
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kumru

Kumru

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar doktor günde 3 litre su icmem gerektigini söyledi ama ben 1 litreyi zor iciyorum migde bulantim var zaten su icince bile bulaniyo

Lale

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar doktor günde 3 litre su icmem gerektigini söyledi ama ben 1 litreyi zor iciyorum migde bulantim var zaten su icince bile bulaniyo
Ben de oyle su içemiyorum ama bebeği nasil etklediğini de bilmiyorum merak ediyorum cevaplayan olursa ben de sevinirim

N

Nilgün

Guest
Merhaba ben almanyadan katılıyorum banada doktor dedi ama 3 litre demedi 8 9 bardak en az dedi suyu içmen gerektiğini yani su şekil düşünün 1 bardak bile çocuğunuz için çok önemli içmeye çalışın limon sıkıp için inanin ben günde 15 18 defa kusmuslugum var ama yinede içiyodum çıkıyordu ama birazda olsa bebeğe geçiyo limon sıkıp için maden suyu ben çok içtim o birazda dindiriyodu ama bi zaman sonra geçiyo inanın acik cok açık cqy içmeye çalışın bitki çayları salatalık yiyebilirsiniz yüzde 70 su onun az içerseniz idrar yolu enfeksiyonuda olursunuz

Kumru

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba ben almanyadan katılıyorum banada doktor dedi ama 3 litre demedi 8 9 bardak en az dedi suyu içmen gerektiğini yani su şekil düşünün 1 bardak bile çocuğunuz için çok önemli içmeye çalışın limon sıkıp için inanin ben günde 15 18 defa kusmuslugum var ama yinede içiyodum çıkıyordu ama birazda olsa bebeğe geçiyo limon sıkıp için maden suyu ben çok içtim o birazda dindiriyodu ama bi zaman sonra geçiyo inanın acik cok açık cqy içmeye çalışın bitki çayları salatalık yiyebilirsiniz yüzde 70 su onun az içerseniz idrar yolu enfeksiyonuda
Tesekkurler 🤗

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar