Hamilelikte su icememe

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Jala tarafından oluşturulan Hamilelikte su icememe başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 582 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte su icememe
Konbuyu başlatan Jala
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur123

Jala

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kizlar ben 15 haftalik hamileyim.su icemiyorum.gunde yaklasik 1-2 bardak iciyorum.bebegi bi zarari olurmu?hic su icmeyen varmi aranizda?

Miyase olgun

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kizlar ben 15 haftalik hamileyim.su icemiyorum.gunde yaklasik 1-2 bardak iciyorum.bebegi bi zarari olurmu?hic su icmeyen varmi aranizda?
Maalesef su dışında her sıvıyı tüketiyorum su içemiyorum ama elhamdülillah su felan gayet iyi süt meyve suyu ve karpuz tüket ben öyle yapıyorum Rabbim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🥰

seçilll

Kayıtlı Üye
rank
Hava cok sıcak bol su içmen lazım bende 16 haftalık hamileyim suyla hiç aram yok ama gelip gecip içmeye calısıyorum içmediğim zamanlar da kasıklarım agrıyo

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Canım bol su içmen gerekiyor günde en az 2 3 litre kadar. Havalarda sıcak aslında daha rahat oluyor su tüketimi. Çeşme suyu içiyorsanız hazır su al, hazır su içiyorsanız markasını değiştir faydası olur belki suyun tadını sevmedim mi ben de içemiyorum. Sıvı tüketimi de önemli ama suyun yerini tutmuyor bişey

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Gayret et zorla kendini doktorlar sıcaklar fazla su içmeyi de fazlalaştırın diyo yani bana öyle dedi sıcaklık fazla aman bol su dedi

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Bu ara mide bulantısı var diye içemiyorum bende canım ama inşallah şu bulantı kusmalar geçsin kendimi zorlayacağım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar