Hamileyken Namaz kılmasam olur mu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İrmakk tarafından oluşturulan Hamileyken Namaz kılmasam olur mu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 538 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamileyken Namaz kılmasam olur mu
Konbuyu başlatan İrmakk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BİRGÜL gözde

İrmakk

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar cok ôzür dileyerek soruyorum ben namaz kiliyorum namaz kilinca her zamankinden temiz olman lazim ewimde rahat kiliyorum ama anneme gidince rahat abdest alamiyorum bide cok yanma yapio cok enfeksiyon kapmisim ewimde yemek yiyemiyorum die annemdeyim hep gunaha girermiyim namazi dogumdan sonra kilmaya baslasam

...

Moderator
Mod
rank
Kizlar cok ôzür dileyerek soruyorum ben namaz kiliyorum namaz kilinca her zamankinden temiz olman lazim ewimde rahat kiliyorum ama anneme gidince rahat abdest alamiyorum bide cok yanma yapio cok enfeksiyon kapmisim ewimde yemek yiyemiyorum die annemdeyim hep gunaha girermiyim namazi dogumdan sonra kilmaya baslasam
Geçmiş olsun canım.Namazın affı yok .Bırakma. kılmaya çalış.İnan bende abdest alırken ayaklarıma eğilemediğimden su tutuyorum.Namazı göz iması ile kılıyorum.Secdeye gidemiyorum.

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Bende kılıyorum artık zorlanıyorum 36.haftadayım secde ederken zorlanıyorum ama bizi yine o kurtaracak zaten lohusa iken kılamam niye erteleyeyim ki akıntın bulantın illaki oluyordur Eğer sağlığını etkileyecek şekilde çok olumsuz bi durum yoksa bırakma asla derim

58sivas

Kayıtlı Üye
rank
Dinimizde ole bisy yok ama isimi bitirip kilayim dogurayim ole kilayim gucunuz yetip ayagga kalkabiliyorsaniz namazinizi kilin namaz hic biseye engel değil annenlere giderken fazlafan kiyafet goturup ayni sekilde evki gbi degistirebilirsinz kiyafetlerinizi yanls qnlamayin bilgi amacli diorum rabbimiz bole emrediyor ancqk gucumuz yetmez ise oldgumuz yerden kalkamaz yatalak olursak o duru,da kilamayiz rabbi, kotu duru,a dusurmesin bizleri namazlarimizi kilalim hanimlar

İlahə313

Kayıtlı Üye
rank
Bende kılıyorum eyilemiyorum sandalyede oturub kılıyorum Birakma Allah Muhafaza Kılmazsan Cezası bu dünyada Gelir O yüzden Kıl cnm benm Oturarak kıl

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Allah kabul etsin canım Allah biliyor ne durumda olduğunu bende kılıyordum hamile kaldığımdan beri kılamıyorum eğilip kalkmak olmuyor akinti uykusuzluk oturarak kılsan içime sinmiyor bende rabbim.izin veririse doğumdan sonra kilcam

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar