Sorum var Hamileyken oruç tutmak

• Konbuyu başlatan Sedanur dikcal
  • Toplam 10 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sedanur dikcal tarafından oluşturulan Hamileyken oruç tutmak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 598 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamileyken oruç tutmak
Konbuyu başlatan Sedanur dikcal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
İyi günler kizlar yeniyim burda acaba hamileliğin ilk üç ayında oruç tutan oldumu şuan tutuyorum ve oruçluyken bedenimi daha rahat hissediyorum halsizlik falan olmuyo baş ağrısı hariç yinede bı sormak istedim acaba aranızda oruç tutan oldumu
Ben tuttum canım doktor bana tutma dedi ama ben kusmama rahmen tutuyordum daha rahat ediyordum eğer bir sorunun yoksa senin kararın tutabilirsin

S

Serapp

Guest
İyi günler kizlar yeniyim burda acaba hamileliğin ilk üç ayında oruç tutan oldumu şuan tutuyorum ve oruçluyken bedenimi daha rahat hissediyorum halsizlik falan olmuyo baş ağrısı hariç yinede bı sormak istedim acaba aranızda oruç tutan oldumu
Ben 5 aylık hamileyim ama tutuyorum yinede tutma diyenler çok ama tutunca daha rahat daha mutluyum bu benim 3. Gebeliğim diğer çocuklarım da da tuttum elhamdülillah sorun çıkmadı hatta doktor büyük oğlumda sakın tutma suyun az dedi ama benim içimde hep tutma isteği vardı 1 hafta tutup olmasa bırakırım dedim 1 hafta tutup muane ye gittim maşallah suyu baya yükselmişti doktor bana aferin böyle devam et dedi ama oruç tuttuğumu demedim 😀 şimdi 3. Oğluma gebeyim yine tutuyorum sahurda bol bol su içiyorum ve mutlaka hurma ve süt tüket bunlar iyi tok tutuyor ☺️

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
İyi geceler canım bende tutmuştum doktor tutma demişti ama ara ara tutmuştum sana kalmış vücuduna bağlı durumuna göre senin tercihin canm ama şuan 33 e doğru gidiyoruz tutmuyorum

H

Hayrunnisa

Guest
10 haftalığız doktorum çok küçük sana bi zararı olmaz tutmak istiyorsan tutabilirsin dedi çok daha iyi olduğumu düşünüyorum günler de kısa zaten bebeği etkileyen bi durum yok ☺️

Gözbebeğim

Kayıtlı Üye
rank
Bnmde yeni hamilelik tutuyorum bence hiçbir sıkıntı yok yani AMa daha kadın doğuma gitmedim yeni olduğu için ..

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Ben 11 haftalığım ilk günden beri tutuyorum aynen bende öyle rahat hissediyorum kendimi sadece son saatte biraz tansiyon düşüyor sanki acligimi hissediyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar