Hamileyken sigara icmek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ecem Görgülü tarafından oluşturulan Hamileyken sigara icmek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,327 kez görüntülenmiş, 87 yorum ve 12 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamileyken sigara icmek
Konbuyu başlatan Ecem Görgülü
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Ecem Görgülü

Kayıtlı Üye
rank
Yaklasik 8 9 senedir sigara iciyorum 6 haftalik hamileyim icmemek icin o kadar zorlaniyorum ki gundde 2 3 gunde tutamiyorum kendimi içiyorum ama bir yandan da cok korkuyorum bisey olur mu diye bir bilginiz varmi bu konuda daha ilk muayeneye gitmedim doktora bu hafta gidicem düşük riski falan var yazıyor ama aranizda içmiş olan varmi biliyorum çok zararli ama kendimi cok zorluyorum

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Yaklasik 8 9 senedir sigara iciyorum 6 haftalik hamileyim icmemek icin o kadar zorlaniyorum ki gundde 2 3 gunde tutamiyorum kendimi içiyorum ama bir yandan da cok korkuyorum bisey olur mu diye bir bilginiz varmi bu konuda daha ilk muayeneye gitmedim doktora bu hafta gidicem düşük riski falan var yazıyor ama aranizda içmiş olan varmi biliyorum çok zararli ama kendimi cok zorluyorum
Ben komple bıraktım gebelikte sigarayı canım çocuk emziriyorum halada içmiyorum çok şükür 🤲🏻

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Yaa Allah aşkına o karnındakini düşün bari çok zararlı ben eşim içtiği için bile o kadar rahatız oluyorum sen bide içip o minicik yavruyu zehirliyorsun valaa yazık 😔

Ecem Görgülü

Kayıtlı Üye
rank
Yaa Allah aşkına o karnındakini düşün bari çok zararlı ben eşim içtiği için bile o kadar rahatız oluyorum sen bide içip o minicik yavruyu zehirliyorsun valaa yazık 😔
Demekki siz normalde de sigara icmiyorsunuz icseydiniz zorlanmayi anlardiniz onceden gunluk 2 paket icerdim simdi sadece bugun 2 tane ictim benim icin buyuk bir azaltma evet cok zararli maalesef biliyorum icmemek içinde elimden geleni yapıyorum soylenildigi kadar kolay bir durum degil icenler bilir.

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
10+1 oldum şükür bebeğim iyi sağlıklı ilerliyoruz benim ilk gebeliğim 18 senedir aşırı tiryakydim hala bırakamadm günde max. 5tane içiyorum çok tiksinmek istiyorum bırakmak istiyorum ama yok bırakamadm henüz evet üzülüyorm ama strese giriyorm bırakmak içim değişk yaa rabbim sağlıklıca kucağmza almak nasp etsin tez zamandada tiksindirsin 🤲🤲

Ecem Görgülü

Kayıtlı Üye
rank
10+1 oldum şükür bebeğim iyi sağlıklı ilerliyoruz benim ilk gebeliğim 18 senedir aşırı tiryakydim hala bırakamadm günde max. 5tane içiyorum çok tiksinmek istiyorum bırakmak istiyorum ama yok bırakamadm henüz evet üzülüyorm ama strese giriyorm bırakmak içim değişk yaa rabbim sağlıklıca kucağmza almak nasp etsin tez zamandada tiksindirsin 🤲🤲
Aminnn iste icen insan daha iyi anliyor 2 paket içerken normalde sadece bugun cokk canim cektigi icin iki tane ictim artik sakizdir baska biseydir oyalanip icmemeeye calisicam bir suru sorun cikiyormus baya arastirdim gozum korktu

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
Aminnn iste icen insan daha iyi anliyor 2 paket içerken normalde sadece bugun cokk canim cektigi icin iki tane ictim artik sakizdir baska biseydir oyalanip icmemeeye calisicam bir suru sorun cikiyormus baya arastirdim gozum korktu
Ya kime göre neye göre diyecem aslnda hani örnek değil asla bende örnek almıyorm ama çevremde hamileyken çok sigara kullanan kişi oldu skntı yaşamadılar hatta yeğenimin anneside içti falan maşallah yeğenm 7 yaşnda sağlıklıda şükür.. evet iyi bişey değil bıraksak süper olur bende hep tiksnmek için yol arıyorm başarılı olamadm ama naspten öteside yok rabbm sağlklıca nasp etsn kucağmza almayı...

Serra

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende sigara kullanıyorum doktor icme demeden önce 2 günde bir paket iciyordum bırak dediğinde günde 2 pakete cıktı smdi yine eskiye dönüş yaptım sükür 2 günde 1 paket iciyoum ne kadar bıraktım dşye strese girsem ben daha fazla iciyoum ve benım arkdasım vardı hamileliği boyunca hergün rakı icti bira icti sigara icti doğumunun son gününe kadar hep alkol icti ve cok şükür bebekleri de cok sağlıklı benım tek kötü alıskanlığım sigara hem yalnızım hemde zor dönemden geciyoum bırakamadım denedım artık zorlamıcam kendımi Vala

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ah kuzum zarar veriyor evet ama en iyi rabbim bilir..benim yengem günde bir tane içiyordu çocuğu doğduktan sonra direk kuveze aldılar gününde doğmasına rağmen çocuğun ciğerleri komple zarar görmüştü 1 ay filan tedavi oldu doğduktan sonra inşallah sende tez vakitte bırakırsın. Ama ne desem boş yani sigara değişik bir bağımlılık rabbim tez zamanda tiksindirrsin 😘🤲🏻

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 38. Haftasındasınız.
Bebeğin organları tamamen gelişti. artık dışarı hayata hazırız. Bundan sonraki
en büyük sıkıntımız beklemek. bütün anne adayları hemen doğum yapacağını düşünür. Ayak bileklerindeki şişlikler iyice artar. preeklampsiye tekrar dikkat.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 48 cm ağırlıgı 2950 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Bende gebeliğin ilk haftalarında bıraktım şimdi de bebek emiyor zaten şimdiden sonra içmekte istemem cnm sadece düşük degil erken doğum riski de yaratıyo bebeğin gelişiminde etkiliyor tabi bunlar risk kesin olacak diye bişey yok ama yol yakınken bırakmak daha iyi hem vicdanen rahatsız oluyorsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar