Hamileyken yeni virus olan varmi cok kotuyum nolur dua edin kizlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fatma nisa tarafından oluşturulan Hamileyken yeni virus olan varmi cok kotuyum nolur dua edin kizlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,163 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamileyken yeni virus olan varmi cok kotuyum nolur dua edin kizlar
Konbuyu başlatan Fatma nisa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zemheri

Fatma nisa

Kayıtlı Üye
rank
Napsam 33 haftalik hamileyim.virüs olduğumu düşünüyorum annrm de pozitif nolur dua edin atlatan varmı acil yardım edin

Zümrüş

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun Rabbim sizi ve evladınızı korusun inşAllah bol sarımsak , ballı sıcak su sizi ayakta tutacak C vitamini içeren gıdalarla beslenin

M

Mavi kelebek

Guest
Napsam 33 haftalik hamileyim.virüs olduğumu düşünüyorum annrm de pozitif nolur dua edin atlatan varmı acil yardım edin
Ben yeni atlattım sayılır karantinada 9. günüm hâlâ atlatmamisda olabilirim 20haftalik hamileyim çalışma ortamından aldım virüsü aşı da vurulmamistim ağır geçirdim bütün semptomlar mevcuttu Allah yardımcınız olsun bol c vitamin elma yağı ve viks biraz rahatlattı hala öksürük ve mide bulantısı var.

Zümrüş

Kayıtlı Üye
rank
Sarımsaklı mantı yapiyim kızımda yer belki öyle
Bol bol tüketin sarımsak zaten doğal antibiyotik benimde boğazlarım ağrıyordu bende hemen tükettim öğlende ballı sirkeli limonlu sıcak su içtim ara öğünlerdede zeytinyağını limona bandım yedim gerçekten baya iyi geldi denemenizde fayda var . Bende korkuyorum covidden Allahım esirgesin herkesi çok geçmiş olsun inşAllah siz öğle sanıyordursunuz

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar