Hamış annelere soru

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yaskoo61_ tarafından oluşturulan Hamış annelere soru başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 534 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamış annelere soru
Konbuyu başlatan Yaskoo61_
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselaras

Yaskoo61_

Kayıtlı Üye
rank
6 haftalık hamıleyım neler tuketmem gerek? Ya da neler zararlı herkes bısey diyor sinirlerim bozuluyor doktorum sut urunlerı tuket bıde su ıc bol bol dedı ama cevrem cay yasak abur dubur yasak cok su ıcme Ay deli oluyorum var ya 🤦‍♀️

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Çay bende içmiyorum ama süt yogurt ceviz meyve suyu yumurta meyve ve bol su içiyorum abur cuburda yiyorum çikolata gofret çekirdek ve vitamin takviyesi cnm sen onlara bakma

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
6 haftalık hamıleyım neler tuketmem gerek? Ya da neler zararlı herkes bısey diyor sinirlerim bozuluyor doktorum sut urunlerı tuket bıde su ıc bol bol dedı ama cevrem cay yasak abur dubur yasak cok su ıcme Ay deli oluyorum var ya 🤦‍♀️
Canım bitki çayları tüketme düşük riskine sebep olabiliyor. Onun haricinde günde içtiğin 2 3 bardak çayın ve abartmadığın sürece abur cuburun zararı olmaz. Kafein olduğu için çay kahve çok içilmemeli deniyor. Suyu az iç diyenin aklını seveyim ben 😂 su tüketimine dikkat et günde 2 3 litre su içmen gerekiyor. Onun haricinde bol meyve, sebze, süt, yoğurt, yumurta tüket. Protein ağırlıklı beslenmeye çalış. Sağlıkla alırsın bebeğini kucağına inşallah 🙏

Gaye Güven özdağ

Kayıtlı Üye
rank
Valla bastan beri canım istediği herşeyden az az yedim içtim hicbir şey olmaz allahın izniyle

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
6 haftalık hamıleyım neler tuketmem gerek? Ya da neler zararlı herkes bısey diyor sinirlerim bozuluyor doktorum sut urunlerı tuket bıde su ıc bol bol dedı ama cevrem cay yasak abur dubur yasak cok su ıcme Ay deli oluyorum var ya 🤦‍♀️bitki çayı içme dedi maydonoz soğan nane kaynatıp içme dkafeini sınırlandır
Hayırlı olsun bebeğiniz çiğ et çiğ yumurta bitki çayı maydonoz nane soğan suyunu kaynatıp içmek iyi degil sigara olan ortamlardan uzak durun aşırı olmamak kaydıyla kola kahve kullanabilirsin dedi günde bi tane haşlanmış yumurta mutlaka tüketmeye çalış yine badem ceviz kuruyemiş süt yoğurt peynir meyve en az 1 porsiyon olmalı balık yemeye çalış dip başlığı olmamalı bide canın bişey çekerse az da olsa mutlaka tadına bak nefsin körelsin ki aklından cıksın

Tüm sayfalar yüklendi.