Sorum var Hangi bebek bezi?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde tatlı telaşım kızım tarafından oluşturulan Hangi bebek bezi? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,073 kez görüntülenmiş, 47 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hangi bebek bezi?
Konbuyu başlatan tatlı telaşım kızım
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
İyi geceler kızlar nasılsınız kızlar hangi bebek bezi iyi jenny willy alıyorum bimin bezi iki numara aldım ama hiç beğenmedim bebeğim islakligi hissediyor sızdırma yapıyor hangisini alayım ayüzbirde soffio var iyi mi acaba 🙄🤔
Ay bimin ki benim kızda bir pişik yaptı 10 gün geçmedi, ben bebem naturel alıyorum internetten toplu alımda indirimi de oluyor tanesi 1,70e geliyor hem de o kadar iyi ki bir kere pişik olmadı, gece açmadım üst üste yapmasına rağmen sızmadı bile

Seda011

Kayıtlı Üye
rank
İyi geceler kızlar nasılsınız kızlar hangi bebek bezi iyi jenny willy alıyorum bimin bezi iki numara aldım ama hiç beğenmedim bebeğim islakligi hissediyor sızdırma yapıyor hangisini alayım ayüzbirde soffio var iyi mi acaba 🙄🤔
Ben 2 kizimdada sofia kullandım oğlumdada kullanırım memnun kaldım zaten çoğunlukla her bez sızdırıyor en iyi markalarınki bile ama sen bilirsin tabi

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Merhaba biz molfix kullanıyoruz ama morfix cikinda turco bayb iyi oldugunu biliyorum onu oneririm❤

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
İyi geceler kızlar nasılsınız kızlar hangi bebek bezi iyi jenny willy alıyorum bimin bezi iki numara aldım ama hiç beğenmedim bebeğim islakligi hissediyor sızdırma yapıyor hangisini alayım ayüzbirde soffio var iyi mi acaba 🙄🤔kuzum bende Jenny willy kullanıyorum memnunum

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
İyi geceler canım bende oğluma BİM'in bezini kullandım aradığımız her yerde bulabiliyordk ilçe de her bez yoktu o ara ama memnundum oğlum bir yaşına gireceği zaman miydi tam emin değilim BİM'in bezini degstrdlr pişik oldu kötü oldu bir hafta bayağı bnm oğlum da kız yeğenim oda aynı öyle oldu artık bundan üretiyoruz dediler başkasına gecsek iyice pişik edecekti geri de işte krem yağ vs derken geçti Allah'tan çok uzun sürmedi ve bn sürekli bez değiştiryrdm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

6 sene olacak cnm o zamana göre o iyydi şuan çeşit çok var ama hiç kullanmadm bunda işte nasipse kullanarak bakacağız
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

6 sene olacak cnm o zamana göre o iyydi şuan çeşit çok var ama hiç kullanmadm bunda işte nasipse kullanarak bakacağız

nisabr

Kayıtlı Üye
rank
Sleepy kullanıyorum gayet memnunum ve bayağı götürüyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar