Hangi marka bebek bezi öneri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde 🐣AseL'in AnnEsi🤰 tarafından oluşturulan Hangi marka bebek bezi öneri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,357 kez görüntülenmiş, 46 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hangi marka bebek bezi öneri
Konbuyu başlatan 🐣AseL'in AnnEsi🤰
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bez öneriniz var mı en çok hangi markadan memnunsunuz yenidogan ben aldimda molfiizn trendndyoldan 120 tanesine 164.50 TL verdim iyisi diye aldım sizce pahalimi almışım sleppy ve baby turko markaları nasıl başka markada onerebilirsiniz
Ben e bebeğin baby me yeni doğan bezinden almıştım çok memnun kaldım

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar bez öneriniz var mı en çok hangi markadan memnunsunuz yenidogan ben aldimda molfiizn trendndyoldan 120 tanesine 164.50 TL verdim iyisi diye aldım sizce pahalimi almışım sleppy ve baby turko markaları nasıl başka markada onerebilirsiniz
Kuzum en iyisi Prima ama çok aşırı pahalı ben kızıma Molfix kullanıyorum ve memnunum

Anneadayadayı

Kayıtlı Üye
rank
Ben Huggies veya Prima kullanmayı düşünüyorum canım. Artık bebek hanginiz severse. Benim favorim şu anlık Huggies baya yumuşak koku yok ve çişini yapınca anlayabilmek için göstergesi var aynı zamanda sırt kısmı içe doğru kıvrımlı. Bu kıvrım uzun tuvaletinin dışarı çıkmasını önlüyormuş bakalım sağ salim yavruma kavuşiyim da ona göre bakıcaz hangisini kulanıcam 😊

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende yenidoğan Molfix 100 adet 139₺ aldım. Bugünde 2 numara baby turco aldım. 68 adet 50₺. Baby turco çok met ediyorlar içeriğinde güzel. Biraz da şans isi bebeğimin cildi severde inş devam edicem turcoya. Boşuna fazla para vermemiş olucam. Bakalım kullanmaya başlayınca belli oluycak.

Prima sleepy baby turco hepsini kullandım hepsinde de memnunum bebeğin atopik cildi yoksa yada teni bu konuda seçim yapmazsa rahat oluyorsun. Herbebek her bezi kabul etmeyebilir. Ama içime en iyi sinen baby turco'nun iç yapısı oldu ıslaklık göstergesi var ve diğerlerine göre daha doğal gibi hissediyorum dokusu öyle

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar