Hangi uygulamayı kullanıyorsunuz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gökçem💕 tarafından oluşturulan Hangi uygulamayı kullanıyorsunuz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,060 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hangi uygulamayı kullanıyorsunuz
Konbuyu başlatan Gökçem💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sibelita

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar gebelik takibi için kaç uygulama kullanıyorsunuz, önerebileceğiniz güzel ve farklı uygulamalar var mı
Ben tek bu uygulamayı kullanıyorum ama akrabamin önerdiği bir uygulamada var OP.Dr. Banu ÇİFTÇİ Hamilelik diye

Gökçe Gökçek 🤰

Kayıtlı Üye
rank
Bn sadece bunu kullanıyorum başka bi uygulamaya gerek duymuyorum şahsen cnm
Bende o kadar indirdim geri sildim hepsi boş en iyisi bu iki gebelikte de bu uygulamayı kullandım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben happy mom kullanıyorum çok memnunum. Hem bebek hem anne ile ilgili bilgiler var. Tavsiye ederim.
Evet bende onu indirdim bana göre bu uygulama daha rahat kullanımı alışmışım doğrusu diğerleri bana göre değil

Ben happy mom kullanıyorum çok memnunum. Hem bebek hem anne ile ilgili bilgiler var. Tavsiye ederim.
Evet bende onu indirdim bana göre bu uygulama daha rahat kullanımı alışmışım doğrusu diğerleri bana göre değil
Iki canım HAMILELIK + diye bı uygulama
Aynen bende bu uygulamayı kullandım güzel ama

حببتى❤️

Kayıtlı Üye
rank
Bende o kadar indirdim geri sildim hepsi boş en iyisi bu iki gebelikte de bu uygulamayı kullandım

Aynn bnde öyle vlla ilk kızımda da bunu kullaniyrdum bu ikinci gebelik yine bunu tercih edyrum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar