Hanımlar bi bakarmısınız ya lütfenn

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Çocuklarm benim herşeyim tarafından oluşturulan Hanımlar bi bakarmısınız ya lütfenn başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,413 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hanımlar bi bakarmısınız ya lütfenn
Konbuyu başlatan Çocuklarm benim herşeyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ecrin61

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Dinimiz en fazla 40 günü hesaba almıştır 40 günden fazlası özür sayılır ilişki ve ibadetlere devam edilir 40 den az da olabilir kanama bitince kadın temiz sayılır bı sakınca yoktur
kanama 40 gunden önce bitebilir ama ilişkiye 40. gunden sonra girilir allah haram kılmıştım diye biliyorum tabi ibadet konusunda demiyorum 15 yada 20 gun kanamasi biten biri ibadetlerine devam eder ama ilişkiye girmek icin 40 gunu beklemek gerekiyo diye bilirorum

Ravza

Kayıtlı Üye
rank
kanama 40 gunden önce bitebilir ama ilişkiye 40. gunden sonra girilir allah haram kılmıştım diye biliyorum tabi ibadet konusunda demiyorum 15 yada 20 gun kanamasi biten biri ibadetlerine devam eder ama ilişkiye girmek icin 40 gunu beklemek gerekiyo diye bilirorum
Yok canım öyle değil kanama dikkate alınmıştır araştır istersen bı

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sezeryan dogumdan ne zaman sonra ilişkiye girdiniz?
Biz de kırkı çıkana girilmez canım hem dinen böyle sanırım hemde tıbben en az 6 hafta içinde rahim ve iç organlar kendini toparlayabildiği için doktorlar da 6 hafta yasaklıyor ister sezeryan ister normal doğumsun böyle kanaman olsada olmasada vücudun toparlanması rahimin eski haline gelmesi 6 hafta sürermiş. Hemde haram derler bizde 40 gün

Ravza

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar haram diyerek lütfen yanlış bilgi vermeyin kanama bitince lohusalık ortadan kalkar tabi kide tıbben beklemek en iyisi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar