Hanımlar Çok acil

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sewdam tarafından oluşturulan Hanımlar Çok acil başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 826 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hanımlar Çok acil
Konbuyu başlatan Sewdam
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sewdam
Bn şu an 5 hafta 3 günlük hamileyim ama bugün biraz kahverengi akıntım oldu normalmi sizce lütfen yardım edermisiniz 😞
Bende de olmustu dr bana progestan vermişti kırmızıya dönünce sen ihmal etme dr git cnm

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-06
Gebeliğinizin 20. Haftasındasınız.
Bebeğimiz yaklaşık muz büyüklüğünde.
Bebeğimiz yutmaya ve sindirim sistemi mekonyum üretmeye başlar. Gebeliğin yarısı bitti. uterus göbek hizasına geldi. demir ve diğer minerallere daha çok
ihtiyacınız var.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 25 cm ağırlıgı 320 gr :)
(bu haftaya kadar bebek boyu baş popo arası ölçülür. bu haftadan sonra baş topuk arası
ölçülür.)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
Bn şu an 5 hafta 3 günlük hamileyim ama bugün biraz kahverengi akıntım oldu normalmi sizce lütfen yardım edermisiniz 😞
Normal ilk 3ayda böyle şeyler olabiliyo çok yorma kendnı iş falan yapma dinlenmeye bak ama doktoruna söyle bi pruluton iğne yazsın onu yaptr tedbir amaçlı. Benım 11.haftada kanamam olmştu doktorum iğne yazmştı yaptrmştm progstanda kullanıyodum zaten. Doktoruna danış

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum hamileliğin hangi aşamasında olursa olsun kanama gibi durumda acilden muayene olmak gerekiyor çünkü biz burda iyi yada kötü hiç birşey söyleyemeyiz acilden bir muayene ol bizde iyi haberlerini ver

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar