Hanımlar ilk gebeliğim fikriniz önemli

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Hayall tarafından oluşturulan Hanımlar ilk gebeliğim fikriniz önemli başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,579 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Hanımlar ilk gebeliğim fikriniz önemli
Konbuyu başlatan Hayall
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beyza🥰

Hayall

Kayıtlı Üye
rank
Bebek ıslak mendili ve bebek bezi hangi marka tercih etmeliyim ve internetten sipariş etmek doğru olur mu hijneyik açısından bı fikrim olmadigi için yardımcı olursanız sevinirim 🌹🤗

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Bebek ıslak mendili ve bebek bezi hangi marka tercih etmeliyim ve internetten sipariş etmek doğru olur mu hijneyik açısından bı fikrim olmadigi için yardımcı olursanız sevinirim 🌹🤗
Canım bezi internetten alabilirsin açılmamış steril paketttir hepsi. Marka olarak ben Prima dan memnunum bı ara e bebek baby me kullandım o da güzeldi. Hangi bezi alırsan yenidoğan göbek oyuntulu olanını tercik et kullanışlı oluyor. Ben ıslak mendil değil de ıslatıp temizleme pamuğu kullanıyorum.

Mâriye

Kayıtlı Üye
rank
Temiz içerikli markalar kullanmanızı öneririm. GİMDES sertifikalı ürünleri tavsiye ediyorum.

Hayall

Kayıtlı Üye
rank
Canım bezi internetten alabilirsin açılmamış steril paketttir hepsi. Marka olarak ben Prima dan memnunum bı ara e bebek baby me kullandım o da güzeldi. Hangi bezi alırsan yenidoğan göbek oyuntulu olanını tercik et kullanışlı oluyor. Ben ıslak mendil değil de ıslatıp temizleme pamuğu kullanıyorum.
Çok sağol canım kokan bı bez var primami Molfix mi bilemedim Prima kokmuyor demi canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Temiz içerikli markalar kullanmanızı öneririm. GİMDES sertifikalı ürünleri tavsiye ediyorum.
Hmm bakarken buna dikkat edicem çok sağol canım çoğu markalar bu sertifikaya sahip mi yoksa bildiğin belirli markalar varmı canım

Hmm bakarken buna dikkat edicem çok sağol canım çoğu markalar bu sertifikaya sahip mi yoksa bildiğin belirli markalar varmı canım

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Ben Prima kullanıyorum cnm menunun yeni doğan olucagi için göbek kısmı oyuntulu olanı alırsın daha rahat ıslak mendil olarak da slepyy natural saf sulu ıslak mendili kullanıyorum kopurme falan yapmıyor gönül rahatlığiyla kullanıyorum cnm

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Ben bezle ıslak mendil de baby turco şampuan Sebamed yenidoğani mustela bebek yağı ve pişik önleyici Krem deterjan da tercih etmedim hacisakirin lavantalı granül sabun tozunu aldim üzerinde (hipoalerjenik) yazıyordu internetten sipariş ettik eşimle bebek bezlerinde indirim oluyor onları takip et bence canm

Hayall

Kayıtlı Üye
rank
Ben Prima kullanıyorum cnm menunun yeni doğan olucagi için göbek kısmı oyuntulu olanı alırsın daha rahat ıslak mendil olarak da slepyy natural saf sulu ıslak mendili kullanıyorum kopurme falan yapmıyor gönül rahatlığiyla kullanıyorum cnm
Çok sağol canım

Ben bezle ıslak mendil de baby turco şampuan Sebamed yenidoğani mustela bebek yağı ve pişik önleyici Krem deterjan da tercih etmedim hacisakirin lavantalı granül sabun tozunu aldim üzerinde (hipoalerjenik) yazıyordu internetten sipariş ettik eşimle bebek bezlerinde indirim oluyor onları takip et bence canm
Ne güzel yazmışsın canım ellerin dert görmesin sağolasın 🌹🤗

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Ben bebek bezi baby turco aldım ıslak mendilide sleepy zeytinyağlı olandan aldım bakalım doğunca vücudu kabul edecekmi

Ben doğumdan önce sleepy ve Prima almıştım birinin içeriği daha doğal diğeride 1 numaralı bez markası olarak geçiyor ya artık hangisini kabul ederse diye düşündüm. Benim minnoş prematüre doğduğu için onun bezi piyasada çok zor bulunuyordu kaç mağazaya baktım yoktu sleepynin bezide kalıp bakımından küçük olduğu için sleepyi kullandık.pisik yapmadı gerçekten güzeldi sonradan yerli üretim olduğu için baby turcoyu denemeye karar verdim birkaç adet aldım baktım sızdırma yapmıyor kendi sitesinden toplu sipariş verdim şimdi 4noya kadar bez stoğu yaptım. Trendyolda & hepsi buradada indirime giriyor bazen aklında bulunsun (Baby turco satıcısından alıyorum başka satıcılardan değil)

Kübra çelik

Kayıtlı Üye
rank
Ben sleepy âldm.arkadasim kullanıyor.zeytinyagli.pisik kremi de sudocream âldm.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar