Hanımlar Malatya'da trafik kazası

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde 2 prenses1prens annesi tarafından oluşturulan Hanımlar Malatya'da trafik kazası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 570 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Hanımlar Malatya'da trafik kazası
Konbuyu başlatan 2 prenses1prens annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 prenses1prens annesi

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar Malatya'da trafik kazasında şehit olan komiser yardımcısı Ramazan Tülek benim dayım annemin erkek kardeşi doğum günün de şahadet şerbetini içti Rabbim kabul etsin bugün yani 5 Aralık da onların evlilik yıldönümü idi iki tane yetimi kaldı arkasında bir benim büyük kızım ile yaşıt kaza esnasında yanında imiş babasını gözleri önünde kaybetti küçük oğlu da bir buçuk yaşında dua ediniz lütfen
Inna lillahi ve Inna raciun sehidimze Allah rahmet eylesin hasta olanlara da şifa versin rabbim

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Hanımlar Malatya'da trafik kazasında şehit olan komiser yardımcısı Ramazan Tülek benim dayım annemin erkek kardeşi doğum günün de şahadet şerbetini içti Rabbim kabul etsin bugün yani 5 Aralık da onların evlilik yıldönümü idi iki tane yetimi kaldı arkasında bir benim büyük kızım ile yaşıt kaza esnasında yanında imiş babasını gözleri önünde kaybetti küçük oğlu da bir buçuk yaşında dua ediniz lütfen
Rabbim cennetine alsın inşallah kuzum çok üzüldüm

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
cok uzuldumya Basniz sag olsun🥺

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar