Sorum var Hanımlar resimli atıyorum ona göre bakın 🙏🏻

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aleyna Yavuz tarafından oluşturulan Hanımlar resimli atıyorum ona göre bakın 🙏🏻 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,819 kez görüntülenmiş, 93 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hanımlar resimli atıyorum ona göre bakın 🙏🏻
Konbuyu başlatan Aleyna Yavuz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar kaç gündür böyle hafif hafif kaşlarımın üstünden beri bi baş ağrım var yüzümde sivilce çıkmaz normalde benim iki üç tane ufak sivilce çıktı sürekli acıkma hissi var dün gece böyle bi anda vücudumu ateş bastı nefes alamıyorum o derece karnımın alt kısmı hafif ağrıyor 5,5 aydır hasta olmuyorum zaten bugünde pazar eczanede kapalı rengi açık olunca korktum açıkçası yerleşme kanaması da olabilir diye inşallah adet olmuşumdur🥺🥺🥺
IMG_20221106_134357.jpg

Hanımlar kaç gündür böyle hafif hafif kaşlarımın üstünden beri bi baş ağrım var yüzümde sivilce çıkmaz normalde benim iki üç tane ufak sivilce çıktı sürekli acıkma hissi var dün gece böyle bi anda vücudumu ateş bastı nefes alamıyorum o derece karnımın alt kısmı hafif ağrıyor 5,5 aydır hasta olmuyorum zaten bugünde pazar eczanede kapalı rengi açık olunca korktum açıkçası yerleşme kanaması da olabilir diye inşallah adet olmuşumdur🥺🥺🥺
Ekli dosyayı görüntüle 2805
Canım korunuyor muydun

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Eşim geri çekiliyordu öyle korunuyorduk canım oda ne kadar işe yaradıysa artık
gulum neden sprely yada prezervatifle korunmuyosun bunlar hem rahat hemde hamile kalmama riskin daha yuksek geri cekilmede ne kadarda koruna bilirki insan ben 3. cocugu geri cekinerek korundugumu zannederek oldu allah gonlunuze göre versin

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
gulum neden sprely yada prezervatifle korunmuyosun bunlar hem rahat hemde hamile kalmama riskin daha yuksek geri cekilmede ne kadarda koruna bilirki insan ben 3. cocugu geri cekinerek korundugumu zannederek oldu allah gonlunuze göre versin
Canım spiral den ben çok korkuyorum ya acılıdır diye prezervatifte bilmiyorum ayıptır söylemesi zaten ayda yılda bir yaptığımız için eşim gerek duymadı heralde 🥺

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Yerleşme kanaması; doğal adet döngüsüne göre beklenen kanama tarihinden genellikle 2 – 5 gün önce yaşanan, iç çamaşırda leke olarak görülebilen, pembe veya kahverengi renkli akıntı şeklinde kanamaya denir.
İNTERNETTE BUNU BULDUM CANIM BAK 😊

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Bilmiyorum ama adete benziyor sanki.yerlesme kanaması böyle olur mu ki.benimde adete yakın böyle başlıyor 1 gün sonra da devami geliyor

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Bilmiyorum ama adete benziyor sanki.yerlesme kanaması böyle olur mu ki.benimde adete yakın böyle başlıyor 1 gün sonra da devami geliyor
Benim ilk gebeliğimdede böyle pembe akıntı gelmişti canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bencede oyle olmuyor adet olmus adet oldugda ilk kanin rengi oyle geliyor
İnşallah adettir canım ama dünden beri böyle içimi ateş basıyor sanki anlayamadım bide tişörtle dolanıyorum evde sıcak değil

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar