Hanımlar yardimmm

• Konbuyu başlatan İlkim
  • Toplam 3 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İlkim tarafından oluşturulan Hanımlar yardimmm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 395 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hanımlar yardimmm
Konbuyu başlatan İlkim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nurcan mete
İ

İlkim

Guest
1 hafta önce spiral cikarttirdim çıkarılırken çok zorlandık rahim normalinden fazla indi aşağıya dedi hamile kaa şansın çok yüksek dedi bizde istiyoruz 3 gün oldu sizce 3 günlük gebelik belirtisi varmıdır yada test uapmalimiyim ne yapacağımı bilmiyorum

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
1 hafta önce spiral cikarttirdim çıkarılırken çok zorlandık rahim normalinden fazla indi aşağıya dedi hamile kaa şansın çok yüksek dedi bizde istiyoruz 3 gün oldu sizce 3 günlük gebelik belirtisi varmıdır yada test uapmalimiyim ne yapacağımı bilmiyorum
3 günde gebelik belirtisi olmaz boşa hayal kırıklığı yaşarsın biraz sabret adet tarihini bekle geçerse test yap daha iyi olur

N

Nurcan mete

Guest
Yoktur daha erken cnm

Tüm sayfalar yüklendi.