Hareketlerini hissetmiyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde SBA tarafından oluşturulan Hareketlerini hissetmiyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,237 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hareketlerini hissetmiyorum
Konbuyu başlatan SBA
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fatma :-)

SBA

Kayıtlı Üye
rank
İyi akşamlar hanımlar bebeğim 19+6 haftalık oldu ama hareketlerini hissetmiyorum sanki hareket etmiyor gibi ilk gebeliğim. Birde kalçamda ağrı oluyor eğilip kalkarken sebebi nedir acaba

Alaz

Kayıtlı Üye
rank
Bu
İyi akşamlar hanımlar bebeğim 19+6 haftalık oldu ama hareketlerini hissetmiyorum sanki hareket etmiyor gibi ilk gebeliğim. Birde kalçamda ağrı oluyor eğilip kalkarken sebebi nedir acaba
Ilk gebeliklerde geç hissediliyor endişelenme, bende de aynı ağrı var hatta çok fazla yürüyemiyorum bile o kadar zorluyor ki fizik tedaviye gittiğimde siyatik ağrısı veya fıtık dedi ama senin ilk gebelik olduğu için omuriliğin duzlesiyor rahmin büyüdükçe normaldir

SBA-

Kayıtlı Üye
rank
Bu

Ilk gebeliklerde geç hissediliyor endişelenme, bende de aynı ağrı var hatta çok fazla yürüyemiyorum bile o kadar zorluyor ki fizik tedaviye gittiğimde siyatik ağrısı veya fıtık dedi ama senin ilk gebelik olduğu için omuriliğin duzlesiyor rahmin büyüdükçe normaldir
Teşekkür ederim birde mide yanması yaşıyorum bu normal mi

Nagihan

Kayıtlı Üye
rank
Canım endişelenme her bebekte farklı oluyor. Benim ikinci gebeliğim olmasına rağmen 20.haftada hissettim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar