Sorum var Hastalık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Baharrr tarafından oluşturulan Hastalık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 817 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hastalık
Konbuyu başlatan Baharrr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 2 çocuğumda hasta boğazları acıyor ve ateşleri var parol ve pedifen veriyorum ılık suylada düşürmeye çalıştım ama yine ara ara çıkıyor köyde olduğum için doktora gidemiyorum burda ne sağlık ocağı nede eczane var başka ne yapabilirim doğal olarak ateşlerini düşürmek için
Kol ve bacak eklem yerlerine soğuk suyla yıkadığın bezi koy birde alnına. Devamlı bezi yıkayarak koymaya çalış ben öyle düşürüyorum. Hastanede görmüştüm hemşireler öyle yapıyordu. Çok geçmiş olsun 🤲

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar 2 çocuğumda hasta boğazları acıyor ve ateşleri var parol ve pedifen veriyorum ılık suylada düşürmeye çalıştım ama yine ara ara çıkıyor köyde olduğum için doktora gidemiyorum burda ne sağlık ocağı nede eczane var başka ne yapabilirim doğal olarak ateşlerini düşürmek için
Dönüşümlü ilaç ver ve nane limon ver sabah akşam, birde ballı süt ver nane limon atşee birebşr ve ağrıları alıyor kuzum geçmiş olsun

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Ç
Kol ve bacak eklem yerlerine soğuk suyla yıkadığın bezi koy birde alnına. Devamlı bezi yıkayarak koymaya çalış ben öyle düşürüyorum. Hastanede görmüştüm hemşireler öyle yapıyordu. Çok geçmiş olsun 🤲
Çok saol canım benim yapıcam inşallah düzelir😞
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Dönüşümlü ilaç ver ve nane limon ver sabah akşam, birde ballı süt ver nane limon atşee birebşr ve ağrıları alıyor kuzum geçmiş olsun
Çok saol canım denicem inşallah ateşi düşer 😣😞

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Cok geçmiş olsun kuzum 🙏

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ç

Çok saol canım benim yapıcam inşallah düzelir😞

Çok saol canım denicem inşallah ateşi düşer 😣😞
İnşallah balım benim dün gece öyle düştü valla o yüzden dedim 😘. Rabbim şafi ismi ile şifa versin minipine eğer düşmezse. Sirkeli su koy koltuk altına ve anlına

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
S
Cok geçmiş olsun kuzum 🙏
Saol canım

İnşallah balım benim dün gece öyle düştü valla o yüzden dedim 😘. Rabbim şafi ismi ile şifa versin minipine eğer düşmezse. Sirkeli su koy koltuk altına ve anlına
dünden beri perişan oldu kuzum ateşi düşünce iyi çıkınca baygın gibi dün gece sirkeli su yaptım iyi geldi çok saol bitanem dediklerini denicem

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
S

Saol canım

dünden beri perişan oldu kuzum ateşi düşünce iyi çıkınca baygın gibi dün gece sirkeli su yaptım iyi geldi çok saol bitanem dediklerini denicem
Rica ederim balım inşallah şifa olur 🤲🏻♥️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar