Hastane çantası

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aslıhan sağlam tarafından oluşturulan Hastane çantası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 809 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hastane çantası
Konbuyu başlatan Aslıhan sağlam
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aslıhan sağlam

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar herkese😊30 haftalık hamileyim sizce hastane çantasini hazırlamak için daha erken mi yoksa bi yerden başlamalimiyim. Neler koymaliyim?Sizler kaçıncı haftaniz da başladınız hazırlamaya ilk gebeliğim pek fikrim yok açıkçası 😊 Herkese teşekkür ederim şimdiden 🙏
33 de başladık 34 de hazırdı herşey canım

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar herkese😊30 haftalık hamileyim sizce hastane çantasini hazırlamak için daha erken mi yoksa bi yerden başlamalimiyim. Neler koymaliyim?Sizler kaçıncı haftaniz da başladınız hazırlamaya ilk gebeliğim pek fikrim yok açıkçası 😊 Herkese teşekkür ederim şimdiden 🙏
Bnde 32 de başlıcam Allah izin verirse 🤲🤲

حببتى❤️

Kayıtlı Üye
rank
Yavaş yavaş biseyler hazırla cnm hepsini toplu alma. İnsanlik halı her gordgumuzu begeniYoruz biz anneler bnde 32 haftada başladım şuan 35 haftlaigim bı eksikgim kalmadı. Kendim iicn iki pijama takımı koydum ikiser tane atlet külot bı tane emzirme sütyeni göğüs pedi hırka yazma iki çift kalın çorap bebgim icnde iki takım hastane çıkışı emzik kalın battaniye bı tanede ince bı kundak ta koydum her ihtimale karşı iki tane zibn bı kollu bı tanee de kolsuz ıslak mendil havlu kağıt ağız mendili bukadar bilmem unuttuğum bişey yok heralde🥰

Aslıhan sağlam

Kayıtlı Üye
rank
Yavaş yavaş biseyler hazırla cnm hepsini toplu alma. İnsanlik halı her gordgumuzu begeniYoruz biz anneler bnde 32 haftada başladım şuan 35 haftlaigim bı eksikgim kalmadı. Kendim iicn iki pijama takımı koydum ikiser tane atlet külot bı tane emzirme sütyeni göğüs pedi hırka yazma iki çift kalın çorap bebgim icnde iki takım hastane çıkışı emzik kalın battaniye bı tanede ince bı kundak ta koydum her ihtimale karşı iki tane zibn bı kollu bı tanee de kolsuz ıslak mendil havlu kağıt ağız mendili bukadar bilmem unuttuğum bişey yok heralde🥰
Yaa çok teşekkür ederim baya fikir oldu 😊 Sağlıcakla alın bebişinizi kucağınıza inşallah 🙏

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canimsin günaydın bence basla hayatım ben🍀💕 3️⃣2️⃣+6️⃣🍀💕 hazırladım
https://www.unibaby.com.tr › dogu...
Doğum Çantası Kontrol Listesi | Uni Baby

Bebek doğum çantası listesi. Tulum; Çıtçıtlı body; Pijama altı; Eldiven; Zıbın; Yelek veya hırka; Çorap; Önlük; Banyo ...

yagmur_asaf

Kayıtlı Üye
rank
ben 25 +2 haftaligim heyecandan dolayı son aylarda unuturum diye hemen hazırladım ama daha eksiklerimvar allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım çok heycanliyim bide ilk gebelik

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Bende aynı haftada hazırladım birkaç eksiğim var.. bebek için bez, ıslak mendil, ağız mendili, emzik, iki tane battaniye, çorap, hastane çıkışı, zıbın bunları koydum lazım olabilir diye biberon alacam. Kendim için önü düğmeli pijama takımı, çıkarken giymek için ayrı bir takım, terlik, çekim için terlik ve taç, çorap, maske, kolonya, yelek, iç çamaşırı, atlet , emzirme sütyeni. Başka bişey yoktu galiba

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar