Sorum var Hastane çantası

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hilal🌼 tarafından oluşturulan Hastane çantası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,381 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hastane çantası
Konbuyu başlatan Hilal🌼
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilek4747

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Selamlar kızlar 35. Haftamdayım 🌼 hastane çantasını hazırlicam ama sürekli eksik olur mu diye tereddütteyim bebiş için anne için sizler neler koydunuz neler yaptınız tecrübelerinizi önerilerinizi benimle paylaşırsanız çok sevinirim 🤭 (yeni kullanıyorum tekrar yazdım ama 🤷‍♀️)
Valla kuzum bende daha hazirlamadim ya ama tecrübeli annisler yazarlar birazdan tatlim😊

M.kemal

Kayıtlı Üye
rank
Selamlar kızlar 35. Haftamdayım 🌼 hastane çantasını hazırlicam ama sürekli eksik olur mu diye tereddütteyim bebiş için anne için sizler neler koydunuz neler yaptınız tecrübelerinizi önerilerinizi benimle paylaşırsanız çok sevinirim 🤭 (yeni kullanıyorum tekrar yazdım ama 🤷‍♀️

Selamlar kızlar 35. Haftamdayım 🌼 hastane çantasını hazırlicam ama sürekli eksik olur mu diye tereddütteyim bebiş için anne için sizler neler koydunuz neler yaptınız tecrübelerinizi önerilerinizi benimle paylaşırsanız çok sevinirim 🤭 (yeni kullanıyorum tekrar yazdım ama 🤷‍♀️)
Canım ben önümüzdeki hafta sezeryan olacağım çantamı hazırladım koyduklarımı yazayım fikir olsun😊
ANNE ÇANTASI:
iki gecelik
Terlik zaten giderken güzel bir telik giyeceğim ekstraya gerek yok
İç çamaşırı atlet külot sütyen çorap vs
Hasta bezi ama paketle değil 4 adet falan
Yüz havlusu kendime ve refakatçiye
Mutfak havlusu ve ıslak mendil
Göğüs ucu kremi lansinoh
BEBEK İÇİN:
Hastane çıkışı tam takım
2 yedek takım
4 çıtçıtlı
2 adet yedek alt sadece
İki örtü biri ince biri biraz kalın
Bez birde popo için tam pamuk popo silme bezi aldım ben çünkü 40 gün ıslak mendil kullanmam
Popo kremi sudocrem
Alt açma bezi 2 adet
Ağız mendili çorap ve eldiven gerek olursa diye belkide gerek bile olmaz
Ben mini bireronda koydum ne olur olmaz
Bebegi taşımak için anakucagi
Hastane cekimiı dusunmedigim için makyaj malzemesi vs almıyorum 😊
Aklıma gelenler bunlar canım 🤔

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Ah ah senin daha var benimki doğdu doğacak hâlâ bişeyi yok😂
Valla benjmde henüz hiç birşeyi yok ki balim kız da erkenden gelecek diye korkuyorum ztn bidw köye çıktım geldim bu şekil de iki günlüğüne bir saatlik yola bakalım nasıl geçecek sen de alırsın bebisim hayırlısı ile ama son ana bırakma kuzum aceleye gelmesin😊😊

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Valla benjmde henüz hiç birşeyi yok ki balim kız da erkenden gelecek diye korkuyorum ztn bidw köye çıktım geldim bu şekil de iki günlüğüne bir saatlik yola bakalım nasıl geçecek sen de alırsın bebisim hayırlısı ile ama son ana bırakma kuzum aceleye gelmesin😊😊
İnşallah Allah'ın izniyle vaktinde gelir kuzum merak etme. Valla nasibinde varsa er geç hazırlanacak o çanta yoksada boş çarşafa sarar çıkarırım hastaneden 😂

Bebegim

Kayıtlı Üye
rank
Valla cnm cnm ben sadece birer takım koydum bebegi ztn kuveze aldılar sadece çıkışta bebeğe giydirdiler bnde ztn 5 günün sonunda elbise giydim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar