Sorum var Hastane çantası

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Miniğimin Annesi tarafından oluşturulan Hastane çantası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,036 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hastane çantası
Konbuyu başlatan Miniğimin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nuriş

Şüküfe

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ne zamandır hazırlayacaktım ama anca fırsat buldum hastane çantamı hazırlayacağım ama nerden başlayacağım bilmiyorum yardımcı olur musunuz canlarım 🌺😘🤔
Kendim için
3 pijama biri sabahlık lı
Yelek
3 Çorap
Hırka
4Kilot
2Emzirme Atlet
2Emzirme sütyeni
Göğüs pedi
Hasta bezi
Ped hasta bezi kullanamazsam diye
Göğüs pompası
Kağıt havlu
El havlusu
Terlik
Lohusa terliği tacı resim için lazım olur diye
Makyaj malzemesi koyucam şimdi kullanıyorum diye koymadım
Krem
Tarak
Tülbent kapalıyım diye
Genel ihtiyaçlar:
Çaycı
Çay
Rezene çayı süt yapar
Şeker
Bardak
Tabak
Ev yapımı hoşaf
Dolaba hazırladığım poğaça börek tarzı şeyler
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ilk oğlumda biraz gec kaldım canta hazirlamaya acil sezaryan olmuştum apar topar çanta hazırlamıştım bunda böyle yapmicam erken hazırlicam dedim erkenden hazırladım ama gelmiyor😂😂😂😂
Bugün olmadı yarın yani kaçarı yok bu işin o bebek dünyaya gelecek
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ilk oğlumda biraz gec kaldım canta hazirlamaya acil sezaryan olmuştum apar topar çanta hazırlamıştım bunda böyle yapmicam erken hazırlicam dedim erkenden hazırladım ama gelmiyor😂😂😂😂
Bugün olmadı yarın yani kaçarı yok bu işin o bebek dünyaya gelecek

Naziko

Kayıtlı Üye
rank
Ilk cocugumda 35 hafyeda acil normal dogum oldu hicbise hazir degildi hesitate kadin bebek kiyafati satyomus ondan aldik bebek dogdu kiyafet bekliyo ciplak😃hastana eski yirtik bataniyesiya serildi minosim oyla Ani olmustu 😆

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar