Hastane çantası

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bla bla bla tarafından oluşturulan Hastane çantası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,067 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hastane çantası
Konbuyu başlatan Bla bla bla
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bla bla bla

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Hastene çantasına en qerekli koyulması qreken şeyler neler Hanımlar. Yardımcı olur musunuz araştırıyorum hep abartılı şeyler yazıyor qerek duymadiqim ikinci qebeliqim ama aklm durmuş sanki hiç hatrlamiyrm 🙄😶

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Hastene çantasına en qerekli koyulması qreken şeyler neler Hanımlar. Yardımcı olur musunuz araştırıyorum hep abartılı şeyler yazıyor qerek duymadiqim ikinci qebeliqim ama aklm durmuş sanki hiç hatrlamiyrm 🙄😶
Valla ben kendime 2 takım koydum bebeğe 2 takım koydum 10 tane bez aldım ıslak mendil pamuk ağız silme mendili battaniye puset kendime hasta bezi ped iç çamaşırı 5 tane aldım. Nolur nolmaz diye makyaj malzemesi 😂😂(olmazsa olmaz) 😂😂 bide bebek memei tutmazsa falan diye biberon aldım yanıma nolur nolmaz diye

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Valla kuzum kendin için 2 pijama iç çamaşırı hırka yada yelek bulundur mutlaka kapalı isen kırmızı yemeni aciksanda kırmızı kurdele ayağına terlik hasta bezi ped kağıt havlu da alabilirsin yanına elini silip atmak için yikadiktan sonra çorap mutlaka olmazsa olmaz bebek için 1 hastane çıkış seti 1 yedek battaniye ince olsun 2 tane de yedek alt üst al kusmuk bezi bebek bezi ıslak mendil çorap sarı yemeni sarılık olmasın diye yüzüne orterler beşiğin pisik kremi gogus ucu kremi aklıma gelen bunlar şimdilik saglicak la dogsun minigin

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Valla ben kendime 2 takım koydum bebeğe 2 takım koydum 10 tane bez aldım ıslak mendil pamuk ağız silme mendili battaniye puset kendime hasta bezi ped iç çamaşırı 5 tane aldım. Nolur nolmaz diye makyaj malzemesi 😂😂(olmazsa olmaz) 😂😂 bide bebek memei tutmazsa falan diye biberon aldım yanıma nolur nolmaz diye
Peki teşekkür ederim 🌸🤍🤗
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla kuzum kendin için 2 pijama iç çamaşırı hırka yada yelek bulundur mutlaka kapalı isen kırmızı yemeni aciksanda kırmızı kurdele ayağına terlik hasta bezi ped kağıt havlu da alabilirsin yanına elini silip atmak için yikadiktan sonra çorap mutlaka olmazsa olmaz bebek için 1 hastane çıkış seti 1 yedek battaniye ince olsun 2 tane de yedek alt üst al kusmuk bezi bebek bezi ıslak mendil çorap sarı yemeni sarılık olmasın diye yüzüne orterler beşiğin pisik kremi gogus ucu kremi aklıma gelen bunlar şimdilik saglicak la dogsun
Çok teşekkür ederim saolun 🤍🌸🤗

Ravza

Kayıtlı Üye
rank
Benim hastane uzak olduğu için ben hep fazla falza aldım ne olur ne olmaz diye kendime 2 pijama 4 külot
Atlet sütyen çıkarken gitmek icin kıyafet
Hırka hasta bezi ve ped çorap terlik kağıt havlu yüz havlusu göğüs pedi
Bebek için 5 alt üst takım elbise 2 ince battaniye 1 kalın battaniye 25 bez ıslak mendil biberon emzik hurma zemzem suyu bulursam alacağım bilginiz var mı bilmiyorum ama peygamber efendimiz sav yeni doğan bebeğe ağzında hurmayı çiğneyip suyunu bebeğin ağzına sürmüş bunu yapmak sünnet yapmak isteyene

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Benim hastane uzak olduğu için ben hep fazla falza aldım ne olur ne olmaz diye kendime 2 pijama 4 külot
Atlet sütyen çıkarken gitmek icin kıyafet
Hırka hasta bezi ve ped çorap terlik kağıt havlu yüz havlusu göğüs pedi
Bebek için 5 alt üst takım elbise 2 ince battaniye 1 kalın battaniye 25 bez ıslak mendil biberon emzik hurma zemzem suyu bulursam alacağım bilginiz var mı bilmiyorum ama peygamber efendimiz sav yeni doğan bebeğe ağzında hurmayı çiğneyip suyunu bebeğin ağzına sürmüş bunu yapmak sünnet yapmak isteyene
Teşekkür ederim. 🌸🤍 hurmayi oqlum doqduktan hemen snra bizde ust damaqina sürmüstuk. Zemzem yoktu. Çocuk akıllı we sakın olurmuş ki oylede oldu hatrlattqnz için saolun bunu bile unutmusum 🤦‍♀️

Ra tu

Kayıtlı Üye
rank
Hurma da koymanızı tavsiye ederim. Dogum yaptım , bebege sut vermek lazım , hemzire bana sadece 4 tane bisküvi verdi . Cok sukur kı yanıma hurma almiştim . Açken nasıl sut gelsin ...

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Hurma da koymanızı tavsiye ederim. Dogum yaptım , bebege sut vermek lazım , hemzire bana sadece 4 tane bisküvi verdi . Cok sukur kı yanıma hurma almiştim . Açken nasıl sut gelsin ...
İlk doqumumda hastane hoşaf werms süt için. Farklı ildeyim mantikli koymak ne olacaqi belli olmaz teşekkür ederim 🌸🤗🤍

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Bende tam ihtiyaç listesi yapıyordum çok makbule geçti okudukça yazıyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar