Hastane çantası

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Tülay NALÇACI tarafından oluşturulan Hastane çantası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,144 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hastane çantası
Konbuyu başlatan Tülay NALÇACI
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İki prenses annesiyim🥰🥰

Tülay NALÇACI

Kayıtlı Üye
rank
Anneler hastane çantasını hazırlıyorum neler koymalıyım yığınla video izledim ama sanki çoğu şeyleri gereksiz koyuyorlar gibi sizin Bi fikriniz var mı bebek için olan herşey tamam aslında ama benim kafa karışıklığım kendim için olan bölüm yardım edin nolur 😂

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Kendınede 2 tane pijama koy canım emzirme sutyeni 2 3 tane atlet uzerınde hırka veya sal tarzı birsey al emzirmeye kalktıkca gıymen İcin hasta bezi koy hastaneler veriyor ama yanında bulundur ıc camasır koy ped ayagına corap terlik koy canım

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Anneler hastane çantasını hazırlıyorum neler koymalıyım yığınla video izledim ama sanki çoğu şeyleri gereksiz koyuyorlar gibi sizin Bi fikriniz var mı bebek için olan herşey tamam aslında ama benim kafa karışıklığım kendim için olan bölüm yardım edin nolur 😂
Merhaba cnm internete bakma çok abartmışlar onlar kendine iki tane rahat gecelik pijama tkm bırak emzirme sütyeni 2 tane 3-4 tane alt çamaşır hasta pedi günlük ped kalın hırka al yanına terliğin çorabın gögüs kremi gögüs pedi bırak yeter ben covid yüzünden ekstra kolonya maske ıslak mendil filanda koydum belki kalkıp elimi yıkayacak kadar iyi olmam yada odada kullanılır özelde doğum yapcam çoğu odada var ama kagıt havluya kadar aldım hasta pedini filanda hastane veriyo ama yine de aldım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Merhaba cnm internete bakma çok abartmışlar onlar kendine iki tane rahat gecelik pijama tkm bırak emzirme sütyeni 2 tane 3-4 tane alt çamaşır hasta pedi günlük ped kalın hırka al yanına terliğin çorabın gögüs kremi gögüs pedi bırak yeter ben covid yüzünden ekstra kolonya maske ıslak mendil filanda koydum belki kalkıp elimi yıkayacak kadar iyi olmam yada odada kullanılır özelde doğum yapcam çoğu odada var ama kagıt havluya kadar aldım hasta pedini filanda hastane veriyo ama yine de aldım
Geçen bi tane arkadaş yazmıştı hurma almış yanına okunmuş onu bende yapcam hurma incir bırakacam okuyup çantama süt için bide havlu bırak cnm sütün hemen gelmezse göğüslere masaj yaparsın sıcak suyla havluyu kompres yapıp Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 🤲

Tülay NALÇACI

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlısı ile doğsun bebeklerimiz 😊
İnşallah sağlıkla kucağımıza alalım

Geçen bi tane arkadaş yazmıştı hurma almış yanına okunmuş onu bende yapcam hurma incir bırakacam okuyup çantama süt için bide havlu bırak cnm sütün hemen gelmezse göğüslere masaj yaparsın sıcak suyla havluyu kompres yapıp Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 🤲
Ben 1 tane önden düğmeli pijama takımı koymayı düşündüm 2 mi yapayım onu 1 az mı olur pndemi nedeniyle hastanede kaç gün yaptırıyorlar acaba normal doğumda

Mucizebebekim

Kayıtlı Üye
rank
Kendine camasir pijama ped gogus ucu kremi falan koy farz ihtiyac bunlar gerisi de sana kaliyo makyaj malzemesi tarak flaan filan

...

Moderator
Mod
rank
Bende canım video izledikçe kafam karıştı.😂şimdiden birşey unutursam diye sitres bastı.😏

O

Ozlemnur

Guest
İnşallah sağlıkla kucağımıza alalım

Ben 1 tane önden düğmeli pijama takımı koymayı düşündüm 2 mi yapayım onu 1 az mı olur pndemi nedeniyle hastanede kaç gün yaptırıyorlar acaba normal doğumda
35 haftalik gebeyim pandemi dolasiyle 2 ci gün çıkarıyorum dedi doktorum bir aksilik çıkmazsa sezerysn doğum benimkisi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar