Hastane çantasına bebek için

• Konbuyu başlatan Bngclk
  • Toplam 8 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bngclk tarafından oluşturulan Hastane çantasına bebek için başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 715 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hastane çantasına bebek için
Konbuyu başlatan Bngclk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervegüll
B

Bngclk

Guest
Merhabalar ben ilk dogumumda bebek doğunca silsinler diye bir sürü havlu bez falan koymuştum şuan ikinci gebeliğim ve 37. Haftada hala öyle şeyler istiyorlar mi acaba koysam mi koymasam mi devlet hastanesi olduğu için kararsız kaldim

4 Adam 1 Madam (sinem)❤

Kayıtlı Üye
rank
Ben geçen hafta anneme sordum kuzum aynı şeyi kızım onlar bi çarşafla getiriyor ben silip giydiriyorum bebegimizi dedi 2 oğlum var 2 sinide bu şekilde yapmışlar su an 3.geliyor ilk defa öğrendim annemden ben onlar silip giydirip veriyorlar sanıyordum refakatciniz kimdi ilk doğumda bir sorun derim bence sizde

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar ben ilk dogumumda bebek doğunca silsinler diye bir sürü havlu bez falan koymuştum şuan ikinci gebeliğim ve 37. Haftada hala öyle şeyler istiyorlar mi acaba koysam mi koymasam mi devlet hastanesi olduğu için kararsız kaldim
Bence koy canım çünkü yıkamadan temizlemeden getiriyor lar yanında ki refakatçi n temizliyip giydiriyor onlar getirip veriyorlar

Vuslat tır

Kayıtlı Üye
rank
Ben koymadım canım Devlette yaptım
Doğum hanede doğumdan sonra gözümün önünde hemşire temilledi ve benim koyduğum giysileri giydirdi
Kucağıma verdi

Tabi her hastane bir olurmu onu bilemem

...

Moderator
Mod
rank
Her ihtimale karşı koy canım.

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Bende temizleyip giydiriyorlar diye biliyorum hastaneden hastaneye değişiyor mu

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Ben geçen hafta anneme sordum kuzum aynı şeyi kızım onlar bi çarşafla getiriyor ben silip giydiriyorum bebegimizi dedi 2 oğlum var 2 sinide bu şekilde yapmışlar su an 3.geliyor ilk defa öğrendim annemden ben onlar silip giydirip veriyorlar sanıyordum refakatciniz kimdi ilk doğumda bir sorun derim bence sizde
Onlar giydirmiyorlarmı bebekleri

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Hangi ildeki hastane o burada bebeğin kıyafet lerini isterler bebek giyinmiş battaniye sarılı bir şekilde kucağa bile almazlar tekerlekli yataklarda annenin yanına getiriyorlar ege üniversitesi Hastanesi'nde eltim doğum yapti ona öyle yaptılar kıyafet verdik orda bı gün yoğun bakımda bekletilir çocukta annein yanında kalır bende orda dogurucam nasipse

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar