Hastane çıkışı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Acelya60 tarafından oluşturulan Hastane çıkışı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 999 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Hastane çıkışı
Konbuyu başlatan Acelya60
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Instagram'da var mucize bebek diye hatırlıyorum

Nur25

Kayıtlı Üye
rank
Kendimiz nasıl yapıyoruz anlatın lütfen çok güzel olur kendimizin yapması
Harifleri alıyorsunuz silikonla yapiştiyorsunuz tek tek eger sadece ismini yazmak isterseniz deyişklik olsun deseniz çiçek de katabilirsiniz ben terlik toka hastane cikisi bir tane battaniye yastik kapi susu yaptim takim olarak 🤗🤗🥰 şimdi de beşik için keçi kumaştan. Sus için Şekiller dikiyorum

Raziye.

Kayıtlı Üye
rank
Harifleri alıyorsunuz silikonla yapiştiyorsunuz tek tek eger sadece ismini yazmak isterseniz deyişklik olsun deseniz çiçek de katabilirsiniz ben terlik toka hastane cikisi bir tane battaniye yastik kapi susu yaptim takim olarak 🤗🤗🥰 şimdi de beşik için keçi kumaştan.

Harifleri alıyorsunuz silikonla yapiştiyorsunuz tek tek eger sadece ismini yazmak isterseniz deyişklik olsun deseniz çiçek de katabilirsiniz ben terlik toka hastane cikisi bir tane battaniye yastik kapi susu yaptim takim olarak 🤗🤗🥰 şimdi de beşik için keçi kumaştan. Sus için Şekiller dikiyorum
Teşekkür ederim ama yıkayınca çıkmıyor mu

Tüm sayfalar yüklendi.