Hastane çıkışı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Alaz tarafından oluşturulan Hastane çıkışı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,637 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hastane çıkışı
Konbuyu başlatan Alaz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alaz

Alaz

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar merhaba nasılsınız? 27 ağustosta planlı sezeryan olucam inş hastaneden çıkarken elbise mi giysem daha rahat olur Eşorfman tarzı mı havalar çok sıcak karar veremedim bir türlü

Defne

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar merhaba nasılsınız? 27 ağustosta planlı sezeryan olucam inş hastaneden çıkarken elbise mi giysem daha rahat olur Eşorfman tarzı mı havalar çok sıcak karar veremedim bir türlü
Canim bence esafman tarzi biseyler daha rahat olur sicak ama bacaklar birbirine carpinca yapis yapis olur bide kanman olacagi icin esofman daha rahat olur

Yeşim kuzey

Kayıtlı Üye
rank
Eşofman giysem daha iyi olur canim sen kaç haftalık.oluyorsun banada 23 agustosa gün verdi dr ama ben 38 e girmiş olucam sezeryan da 39 hafta olmuyormu 🤔

Alaz

Kayıtlı Üye
rank
He anladim canim sen bilirsin oyle ince penye pjama yakmaz seni nerde oturuyorsun ins dogum zamani yagmurlu serin olur rahat edersin
Istanbul canım hiç zannetmiyorum o kadar sıcak ki nefes alınmıyo
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Eşofman giysem daha iyi olur canim sen kaç haftalık.oluyorsun banada 23 agustosa gün verdi dr ama ben 38 e girmiş olucam sezeryan da 39 hafta olmuyormu 🤔
27 ağustosta regl göre 38+2 oluyorum ama ultrasonda şu an 37+5 gözüküyorum bebeğin kg su 3160 gr çıktı dün

Defne

Kayıtlı Üye
rank
Istanbul canım hiç zannetmiyorum o kadar sıcak ki nefes alınmıyo
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

27 ağustosta regl göre 38+2 oluyorum ama ultrasonda şu an 37+5 gözüküyorum bebeğin kg su 3160 gr çıktı dün
Ah canim bende siledeyim doktora istanbula gidiyorum sile serin yine ama istanbul cok sicak

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar