Hastaneye gittim kizlar düştüm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde 4 Adam 1 Madam (sinem)❤ tarafından oluşturulan Hastaneye gittim kizlar düştüm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,098 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Hastaneye gittim kizlar düştüm
Konbuyu başlatan 4 Adam 1 Madam (sinem)❤
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Hayall

Kayıtlı Üye
rank
Kizlarrrrrr bugün düştüm apar topar hastaneye ne şu ne kanama vardı ama eşim kaptı hastaneye götürdü nst ultrason falan doğuma al caz dediler ama kuvez yokmuş yapmam doğum dedim imza atıp çıktım.san cin var sezaryenle alalım deyip durdular biseyim yoktu çıktım alttan muayene çok ettiler dua edin 37.haftayı doldurayim şimdi evdeyim nolur dua edin😦😦😦😦😦😦
Rabbim şifa versin Rabbim esirgesin canım inşallah iyi olursun da zamanında sağlıkla en güzel şekilde bebisine kavuşursun .Rabbim sizi korusun 🌹🌹

4 Adam 1 Madam (sinem)❤

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim şifa versin Rabbim esirgesin canım inşallah iyi olursun da zamanında sağlıkla en güzel şekilde bebisine kavuşursun .Rabbim sizi korusun 🌹🌹
Sağol kuzum amin inşallah cumlemiz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum şimdi nasılsın
Ara ara san cim oluyor sırtımda bıçak gibi ama geçiyor bakalım dayanabilcegim kadar dayanmaya caliscm kuzum

Son düzenleme:

Nuriş

Kayıtlı Üye
rank
Kizlarrrrrr bugün düştüm apar topar hastaneye ne şu ne kanama vardı ama eşim kaptı hastaneye götürdü nst ultrason falan doğuma al caz dediler ama kuvez yokmuş yapmam doğum dedim imza atıp çıktım.san cin var sezaryenle alalım deyip durdular biseyim yoktu çıktım alttan muayene çok ettiler dua edin 37.haftayı doldurayim şimdi evdeyim nolur dua edin😦😦😦😦😦😦
Allah yardimcin olsun canım

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kuzum geçmiş olsun bi sorunun yok iken niye doğuma almaya kalktılar ki

Tüm sayfalar yüklendi.