Hastaneye hemen gitmeli miyim?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde omerasafinannesi1 tarafından oluşturulan Hastaneye hemen gitmeli miyim? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,285 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hastaneye hemen gitmeli miyim?
Konbuyu başlatan omerasafinannesi1
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ...

omerasafinannesi1

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar dün yani adetime bir gün kala testim pozitif çıktı kan verdim 98.71 çıktı. Hemen doktora gitmeli miyim? Yoksa kan takibi yaptırıp 1 hafta falan bekleyeyim mi? Oğlum 4 yaşında herşeyi unutmuşum :D

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar dün yani adetime bir gün kala testim pozitif çıktı kan verdim 98.71 çıktı. Hemen doktora gitmeli miyim? Yoksa kan takibi yaptırıp 1 hafta falan bekleyeyim mi? Oğlum 4 yaşında herşeyi unutmuşum :D
Merhaba hayırlı olsun hemen gitme bence bi hafta on gün bekleyin ki kese gözüksün ama folik asit hemen başlamanız gerek

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
Cnm hayirli olsun😍 bende adete bir gun kala test yapmistim iki cizgi gorunce gidip hemen kan verdim 40 cikmisti. Doktor bir hafta sonra gel dedi. Bir hafta sonra gittigimde alttan ult ile bakti hic birsey gorememisti. Gebe degilsin cok kucuk birsey var ama emin degilim dedi. Birdaha kan verip bir hafta sonrasina cagirdi . Fakat ben iyikide hemen gittim. Çunku bazi ilaclara baslatti bazilarini biraktirdi vs vs.

omerasafinannesi1

Kayıtlı Üye
rank
Cnm hayirli olsun😍 bende adete bir gun kala test yapmistim iki cizgi gorunce gidip hemen kan verdim 40 cikmisti. Doktor bir hafta sonra gel dedi. Bir hafta sonra gittigimde alttan ult ile bakti hic birsey gorememisti. Gebe degilsin cok kucuk birsey var ama emin degilim dedi. Birdaha kan verip bir hafta sonrasina cagirdi . Fakat ben iyikide hemen gittim. Çunku bazi ilaclara baslatti bazilarini biraktirdi vs vs.
Bende en kısa zamanda gidicem ne olur ne olmaz 🙏

S

Seçill

Guest
Merhaba bende sizinle aynı durumdayım benimde testimde pozitif çıktı ne yapmam gerektigini bilmiyorum 1 hafta öncede ilaç tedavisi gördüm antibiyotik kullandım birazda korkuyorum açıkcası

Z

Zhdnur

Guest
Bende adetim geçtikten 5 gün sonra yaptım testi pozıtif çıktı kan verdim yüksekti 2 hafta sonraya aldım kalp atışını duyarım belki dedim. Çok erken gidince de haftaya gel diye geri gönderiyorlar sinir oluyorum. Benim oğlumda 4 ü bitecek 5 ten gün alacak bu ay.

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Bende adetim geçtikten 5 gün sonra yaptım testi pozıtif çıktı kan verdim yüksekti 2 hafta sonraya aldım kalp atışını duyarım belki dedim. Çok erken gidince de haftaya gel diye geri gönderiyorlar sinir oluyorum. Benim oğlumda 4 ü bitecek 5 ten gün alacak bu ay.
Benim öyle oldu 4.hafta gittim sadece kan alırım dedi bakmadı gönderdi bi sonraki hafta tekrar gittim hatta dr kendisi dedi çok küçük erken gelmişsin diye

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar