Hastayım ıhlamur çayı?

• Konbuyu başlatan Zls
  • Toplam 16 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zls tarafından oluşturulan Hastayım ıhlamur çayı? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 551 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hastayım ıhlamur çayı?
Konbuyu başlatan Zls
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bi prenses bi prens annes

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Arkadaşlar şifayı kapmışım nezle boğaz ağrısı kaşıntısı hapşırma telef oldum şimdi ıhlamur kaynattım o bana bakıyor ben ona içsem zararı olur mu bebeğime 11+2 yiz
Bunu sana doktorun diyebilir canım doktor onaylı icebilirsin diye biliyorum. Ballı süt içebilirsin oda çok iyi gelir geçmiş olsun

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 38. Haftasındasınız.
Bebeğin organları tamamen gelişti. artık dışarı hayata hazırız. Bundan sonraki
en büyük sıkıntımız beklemek. bütün anne adayları hemen doğum yapacağını düşünür. Ayak bileklerindeki şişlikler iyice artar. preeklampsiye tekrar dikkat.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 48 cm ağırlıgı 2950 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Ihlamurun kan sulandırıcı - inceltici özelliği olduğuna dair bazı araştırmalar vardır. Ayrıca ıhlamur, içeriğindeki etken maddeler nedeniyle kullandığınız bazı ilaçlarla da etkileşime girebilir. Gebelikte ıhlamur tüketmek istiyorsanız, her ihtimale karşı doktorunuza danışmanız gerekmektedir.

Z

Zls

Guest
Ihlamurun kan sulandırıcı - inceltici özelliği olduğuna dair bazı araştırmalar vardır. Ayrıca ıhlamur, içeriğindeki etken maddeler nedeniyle kullandığınız bazı ilaçlarla da etkileşime girebilir. Gebelikte ıhlamur tüketmek istiyorsanız, her ihtimale karşı doktorunuza danışmanız gerekmektedir.
Tamam arkadaşlar kabuklu limon yedim ben de napim içmedim ıhlamur teşekkür ederim 🙏

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 38. Haftasındasınız.
Bebeğin organları tamamen gelişti. artık dışarı hayata hazırız. Bundan sonraki
en büyük sıkıntımız beklemek. bütün anne adayları hemen doğum yapacağını düşünür. Ayak bileklerindeki şişlikler iyice artar. preeklampsiye tekrar dikkat.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 48 cm ağırlıgı 2950 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Yuşa nasıl canım herşey yolunda mi nasil gidiyor gebelik 💞

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Yuşa Han'ı zorla içeride tutuyoruz kuzum. Biraz sıkıntılı atlatıyorum gebeliği şimdi çıksa çıkacak 😂 Senin nasıl geçiyor kuzum sağlığınız sıhhatiniz nasıl
Ne oldu canım doktor ne dedi peki kanama sancı filan mı oldu, bende erkene aldim randevu cuma bakalım ne diyecek şuan iyiyim şükür 💞

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Ne oldu canım doktor ne dedi peki kanama sancı filan mı oldu, bende erkene aldim randevu cuma bakalım ne diyecek şuan iyiyim şükür 💞
Kasılmalar başladı vajinada batmalar oluyor bebeğin hareketleri genellikle aşağıda artık. Doktor cuma gününe randevu verdi banada erken doğum belirtisi olabilir bol bol yatman gerek falan dedi bende onu dinliyorum şimdilik

Ebuşşş

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar şifayı kapmışım nezle boğaz ağrısı kaşıntısı hapşırma telef oldum şimdi ıhlamur kaynattım o bana bakıyor ben ona içsem zararı olur mu bebeğime 11+2 yiz
Canım ıhlamur icebilirsin günde iki bardak içme hakkımız var hatta balın varsa bir çay kasigida bal ve iki damla limon damlar iç nana ve limonda kaynat iç gribin ilerlemeden içki faydasını göre canım benim geçmiş olsun 😘💙

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar