Hastayken bile dinlenemyorum­čśĽ­čśö

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk─▒nda Merhaba, tarihinde Hastal─▒klar kategorisinde Gamze1410 taraf─▒ndan olu┼čturulan Hastayken bile dinlenemyorum­čśĽ­čśö ba┼čl─▒kl─▒ konuyu okuyorsunuz. Bu konu ┼čimdiye dek 980 kez g├Âr├╝nt├╝lenmi┼č, 52 yorum ve 4 tepki puan─▒ alm─▒┼čt─▒r...
Kategori Ad─▒ Hastal─▒klar
Konu Ba┼čl─▒─č─▒ Hastayken bile dinlenemyorum­čśĽ­čśö
Konbuyu ba┼člatan Gamze1410
Ba┼člang─▒├ž tarihi
Cevaplar
G├Âr├╝nt├╝leme
─░lk mesaj tepki puan─▒
Son Mesaj Yazan Mini─čimin Annesi

Mini─čimin Annesi

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
16 Haziran 2022
E┼čim niye ayr─▒ ev kabul etmiyor niye ­čśúg├Âr├╝mceme g├Âr├╝c├╝ geldi 1 hafta ├Ânce falan vermediler kayananm dedi K─▒z─▒m─▒n evi ayr─▒ olsun ayr─▒ ev ├žok g├╝zel dedi k─▒z─▒m kaynana ve kay─▒nbabas─▒na m─▒ hizmet edecek ben k─▒z─▒m─▒ onlar i├žin mi b├╝y├╝tt├╝m dedi insan kocas─▒yla yemek yemek ister rahat eder ­čśíniye bana gelince demiyon ├Âyle ┼čeyler madem ├Âyle ben niye sana bak─▒yom heeee ­čśí­čśíbide bunlar─▒ benim yan─▒mda s├Âyl├╝yordu utanmadan
Mesaj─▒n─▒z bir ├Ânceki mesaj ile otomatik birle┼čtirildi

D├╝┼č├╝ncesizler i┼čte ­čśö
Bunlar─▒ e┼činin d├╝┼č├╝nmesi laz─▒m can─▒m b├Âyle anlay─▒┼čs─▒z kar─▒s─▒n─▒ d├╝┼č├╝nmeyen e┼čler ├žok can s─▒k─▒c─▒

Bet├╝l G├Âker

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
20 Ekim 2022
K─▒zlar ger├žekten b─▒kt─▒m ya bu evde hasta olunca bile dinlenemiyorum ya ├žok k├Ât├╝ grip oldum ­čśú oturma odas─▒nda oturuyoruz hepimiz kaynana kay─▒nbaba g├Âr├╝mce hepsi var uzanam─▒yorum i┼č yap─▒yorum sabah erken kalk─▒yorum kahvalt─▒ haz─▒rl─▒yorum ­čśúbu evde hastalanmas─▒ bile istemiyorum o derece odama gelip uzan─▒nca ise k─▒z─▒m di─čer odada kal─▒yor a─čl─▒yor falan bide gidip oturmasanda diyecekler niye bu odaya gelmiyorsun hi├ž b├╝t├╝n g├╝n odamda bile kal─▒p dinlenemiyorum oturma odas─▒ndada kay─▒nbabam var g├Âr├╝mcem kaynanam uzan─▒yorlar onlar i├žin sorun yok sonu├žta birinin babas─▒ birinin e┼či ­čśú­čśúben ayaklar─▒m─▒ bile uzatam─▒yorum resmen ­čśú­čśú
Ben olsam hi├ž umursamam gider odama yatar─▒m. Ne derlerse desinler kendi can─▒mdan ├Ânemli mi. Hi├ž umursamam vala.

Mini─čimin Annesi

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
16 Haziran 2022
K─▒zlar ger├žekten b─▒kt─▒m ya bu evde hasta olunca bile dinlenemiyorum ya ├žok k├Ât├╝ grip oldum ­čśú oturma odas─▒nda oturuyoruz hepimiz kaynana kay─▒nbaba g├Âr├╝mce hepsi var uzanam─▒yorum i┼č yap─▒yorum sabah erken kalk─▒yorum kahvalt─▒ haz─▒rl─▒yorum ­čśúbu evde hastalanmas─▒ bile istemiyorum o derece odama gelip uzan─▒nca ise k─▒z─▒m di─čer odada kal─▒yor a─čl─▒yor falan bide gidip oturmasanda diyecekler niye bu odaya gelmiyorsun hi├ž b├╝t├╝n g├╝n odamda bile kal─▒p dinlenemiyorum oturma odas─▒ndada kay─▒nbabam var g├Âr├╝mcem kaynanam uzan─▒yorlar onlar i├žin sorun yok sonu├žta birinin babas─▒ birinin e┼či ­čśú­čśúben ayaklar─▒m─▒ bile uzatam─▒yorum resmen ­čśú­čśú
Bu zamanda sen kendine de─čer vermelisin
Ben olsam hi├ž umursamam gider odama yatar─▒m. Ne derlerse desinler kendi can─▒mdan ├Ânemli mi. Hi├ž umursamam vala.
En iyisini yapars─▒n can─▒m zaten bu zamanda kendi can─▒n─▒ d├╝┼č├╝nmezsen kimse senin can─▒n─▒ d├╝┼č├╝nmez ├Âzellikle Kay─▒n taraf─▒n hata kocan bile

T├╝m sayfalar y├╝klendi.