Sorum var Hava çok güzel eşim bana geldi napalim biliyormusun dedi dışarı cikicaz sandım gel büyük temizlik yapalım dedi, 🤣🤣

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demetdemet tarafından oluşturulan Hava çok güzel eşim bana geldi napalim biliyormusun dedi dışarı cikicaz sandım gel büyük temizlik yapalım dedi, 🤣🤣 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,762 kez görüntülenmiş, 74 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hava çok güzel eşim bana geldi napalim biliyormusun dedi dışarı cikicaz sandım gel büyük temizlik yapalım dedi, 🤣🤣
Konbuyu başlatan Demetdemet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Naziko

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Oh ne güzel kzuum benm kide asla bir elin ucundan tutmaz aksine daha da batırır ortalığı 😀
Geçen gün ayıptır söylemesi nar yemiş mutfakta sabah bir kalktım hayatımın şoku ile karşılaştım. Yavrum keşke duvara yedirmeseydin o nar sevmez dedim gülüyor bana pişkin pişkin

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Geçen gün ayıptır söylemesi nar yemiş mutfakta sabah bir kalktım hayatımın şoku ile karşılaştım. Yavrum keşke duvara yedirmeseydin o nar sevmez dedim gülüyor bana pişkin pişkin
Yaaaa 😀😀 nari çok severim ama kesimi yemesi çok sıkıntı gecen bnm eşimde ben mutfaktayken oturmda cikilota yemiş aselin elinde vermiş Allah'ım oturma odasına bir girdim.ki.aselin her yeri batmış yeni sildigim koltugu görme birde açık renk her yeri çikolata almış eşim çocuktan beter valla 😀

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar