Hava nemlendiricisi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk─▒nda Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Hazall taraf─▒ndan olu┼čturulan Hava nemlendiricisi ba┼čl─▒kl─▒ konuyu okuyorsunuz. Bu konu ┼čimdiye dek 134 kez g├Âr├╝nt├╝lenmi┼č, 9 yorum ve 1 tepki puan─▒ alm─▒┼čt─▒r...
Kategori Ad─▒ Hertelden
Konu Ba┼čl─▒─č─▒ Hava nemlendiricisi
Konbuyu ba┼člatan Hazall
Ba┼člang─▒├ž tarihi
Cevaplar
G├Âr├╝nt├╝leme
─░lk mesaj tepki puan─▒
Son Mesaj Yazan Gamze H├╝meyra
─░nstagram hesab─▒m─▒z─▒ takip edin indirimleri ka├ž─▒rmay─▒n @gebelikhamilelikannelik

Hazall

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
16 Aral─▒k 2022
Merhabalar ­čą░ Benim bebe─čim 2 ayl─▒k ablalar─▒ ama Eski┼čehirÔÇÖde malum havalar so─čuk kaloriferden evin havas─▒ ├žok kuruyor burnu t─▒kan─▒yor.2 suluk ast─▒m ama etki etmedi pek.Hava nemlendirici alay─▒m dedim ara┼čt─▒r─▒yorum ┼ču an ama ya 150-300 liraya var ya da 2bin-5bin liraya.Ben hemen ar─▒za yapmayacak orta halli bir ┼čey ar─▒yorum, art─▒k al─▒┼čveri┼č sitelerinde sahte yorumlarda ├žok var malum.Sizin kullan─▒p ├Ânerebilece─činiz varsa payla┼č─▒rsan─▒z sevinirim ­čÖĆ­čĆ╝

Gamze H├╝meyra

ÔŁĄ´ŞĆH├ťMEYRAMÔŁĄ´ŞĆADEM─░MÔŁĄ´ŞĆ
Y├Ânetici
Mod
rank
Kat─▒l─▒m
25 Mart 2022
Merhabalar ­čą░ Benim bebe─čim 2 ayl─▒k ablalar─▒ ama Eski┼čehirÔÇÖde malum havalar so─čuk kaloriferden evin havas─▒ ├žok kuruyor burnu t─▒kan─▒yor.2 suluk ast─▒m ama etki etmedi pek.Hava nemlendirici alay─▒m dedim ara┼čt─▒r─▒yorum ┼ču an ama ya 150-300 liraya var ya da 2bin-5bin liraya.Ben hemen ar─▒za yapmayacak orta halli bir ┼čey ar─▒yorum, art─▒k al─▒┼čveri┼č sitelerinde sahte yorumlarda ├žok var malum.Sizin kullan─▒p ├Ânerebilece─činiz varsa payla┼č─▒rsan─▒z sevinirim ­čÖĆ­čĆ╝
Merhaba kuzum asl─▒nda eczanede de ├žok iyi markalar var dan─▒┼čip ordan da alabilirsin

Do─ča'm ­čĺť

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
30 Kas─▒m 2022
─░nstagramda Ayb├╝ke Derin tavsiyesi vard─▒ kendi kullan─▒yordu memnunum diyordu bak istersen

Hazall

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
16 Aral─▒k 2022
Merhaba kuzum asl─▒nda eczanede de ├žok iyi markalar var dan─▒┼čip ordan da alabilirsin
Bir bakay─▒m yar─▒n te┼čekk├╝r ederim ­čÖĆ­čĆ╝
─░nstagramda Ayb├╝ke Derin tavsiyesi vard─▒ kendi kullan─▒yordu memnunum diyordu bak istersen
Fenomense onlara hi├ž inanm─▒yorum kimden para al─▒rlarsa onunkine en iyisi diyorlar

H├╝lya12

─░­ŁÉĄ­ŁÉó­ŁÉ│ ­ŁÉä­ŁÉź­ŁÉĄ­ŁÉ×­ŁÉĄ ­ŁÉÇ­ŁÉž­ŁÉž­ŁÉ×­ŁÉČ­ŁÉó­čžĹÔÇŹ­čĄŁÔÇŹ­čžĹ
Y├Ânetici
Mod
Ay─▒n Annesi
rank
Kat─▒l─▒m
12 Haziran 2022

Gamze H├╝meyra

ÔŁĄ´ŞĆH├ťMEYRAMÔŁĄ´ŞĆADEM─░MÔŁĄ´ŞĆ
Y├Ânetici
Mod
rank
Kat─▒l─▒m
25 Mart 2022
Evet ara┼čt─▒rmak laz─▒m ben ilk netten bak─▒yorum sonra eczaneye bak─▒yorum ­čśŹ
─░yi yap─▒yorsun can─▒m
Mesaj─▒n─▒z bir ├Ânceki mesaj ile otomatik birle┼čtirildi

Bir bakay─▒m yar─▒n te┼čekk├╝r ederim ­čÖĆ­čĆ╝

Fenomense onlara hi├ž inanm─▒yorum kimden para al─▒rlarsa onunkine en iyisi diyorlar
Rica ederim kuzum

Son d├╝zenleme:
T├╝m sayfalar y├╝klendi.

Son mesajlar

├ťst