Haydi birazda sohbet 🤣🤦🏼‍♀️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde 𝕶ü𝖇𝖗𝖆 𝕶𝖔ç𝖞𝖎ğ𝖎𝖙♥️ tarafından oluşturulan Haydi birazda sohbet 🤣🤦🏼‍♀️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 822 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Haydi birazda sohbet 🤣🤦🏼‍♀️
Konbuyu başlatan 𝕶ü𝖇𝖗𝖆 𝕶𝖔ç𝖞𝖎ğ𝖎𝖙♥️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Demetdemet
Selamün aleyküm canlarım hep can sıkıcı postlar açtım bu defa güzel açayım dedim nasılsınız iyimisiniz çocuklarınız nasıl bir sıkıntı yoktur inşallah şuan benim sıkıntım dış çıkarma kızım dış çıkarıyor ishal ve birazcık durumsuz sizlerde durumlar nasıl🤔 (Allah'ım bütün anne ve anne adaylarının yardımcısı olsun inşallah 🤲🏻)

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Selamün aleyküm canlarım hep can sıkıcı postlar açtım bu defa güzel açayım dedim nasılsınız iyimisiniz çocuklarınız nasıl bir sıkıntı yoktur inşallah şuan benim sıkıntım dış çıkarma kızım dış çıkarıyor ishal ve birazcık durumsuz sizlerde durumlar nasıl🤔 (Allah'ım bütün anne ve anne adaylarının yardımcısı olsun inşallah 🤲🏻)
Aleykümselam kuzum çok şükür iyiyim arada karın ağrım oluyor kızım da iyi kabızlık dışında sağol canım sen neler yapıyorsun ❤️

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Aleyküme selam canım iyiz çok şükür birazcık gaz sıkıntısı var bebişin o kadar 🥰 diş çıkarma döneminde bebişler çok huysuz oluyor yaaa 😣

Aleykümselam kuzum çok şükür iyiyim arada karın ağrım oluyor kızım da iyi kabızlık dışında sağol canım sen neler yapıyorsun ❤️
Bizde dış çıkarma aşamasındayız sıkıntılı bir dönem ishal oluyor birde durmuyor sürekli beni istiyor 🤦🏼‍♀️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aleyküme selam canım iyiz çok şükür birazcık gaz sıkıntısı var bebişin o kadar 🥰 diş çıkarma döneminde bebişler çok huysuz oluyor yaaa 😣
Ayn öyle kuzum çok huysuzluk yapıyor bu arada o gaz sancısınida çok çektik Allah yardımcın olsun cnm 🥰

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Bizde dış çıkarma aşamasındayız sıkıntılı bir dönem ishal oluyor birde durmuyor sürekli beni istiyor 🤦🏼‍♀️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ayn öyle kuzum çok huysuzluk yapıyor bu arada o gaz sancısınida çok çektik Allah yardımcın olsun cnm 🥰
Evet kuzum diş çıkarma dönemleri biraz zor oluyor geçecek inşallah biraz zaman alıcak

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ayy 5 ayın sonunda evime geldim Kayra'yı uyutup evi temizliyorum şuanlık bu canım

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Aleyküm selam canım benim sen nasılsın bizim kızında kolik sancılarıyla uğraşıyoruz yorgun ve uykusuz ama geçecek inşallah 🥺🥺

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar