Sorum var Hayırlı Bayramlar Kızlar 🥰🥰🤗🤗

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayshe❣️ tarafından oluşturulan Hayırlı Bayramlar Kızlar 🥰🥰🤗🤗 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,036 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hayırlı Bayramlar Kızlar 🥰🥰🤗🤗
Konbuyu başlatan Ayshe❣️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
💟💟Kurban Bayramını sevdiklerinizle beraber sağlık, mutluluk ve huzur içinde geçirmenizi dilerim. Bayramı'mız Mübarek Olsun 💟💟
Seninde bayramın mübarek olsun rabbim sevdiklerinle mutlu huzurlu bir ömür nasip etsin inşallah 🤲🏻

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Seninde bnayramin mübarek olsun Ayşem ❣️🥰🤲🌹😘
Canımmm 💜💜💜 nasılsın
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Seninde bayramın mübarek olsun rabbim sevdiklerinle mutlu huzurlu bir ömür nasip etsin inşallah 🤲🏻
Amin canım inşallah bayramı evde geçirdim bugün ama iyi geldi dinlendim 🤗🤗💜💜💜 minnak Kayra nasıl sevdi mi bayramı 🤗

Amin canım inşallah bayramı evde geçirdim bugün ama iyi geldi dinlendim 🤗🤗💜💜💜 minnak Kayra nasıl sevdi mi bayramı 🤗
Seni de bayramın mübarək canım 😘😍
💜💜💜

Seni de bayramın mübarək canım 😘😍
💜💜💜
Hayırlı bayramlar kuzum 🥰
💜💜💜

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar