Hayırlısı ile gel annem ❤️🥰

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Temmuz Anneleri kategorisinde Evlatlarim ❤️❤️ tarafından oluşturulan Hayırlısı ile gel annem ❤️🥰 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,417 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Temmuz Anneleri
Konu Başlığı Hayırlısı ile gel annem ❤️🥰
Konbuyu başlatan Evlatlarim ❤️❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan yagzensln

Evlatlarim ❤️❤️

Kayıtlı Üye
rank
Oğlumun ismi Miraç Ali
Kızımın isminide Mira Ecrin koymak istedik inşallah sağ saglim kucağına alırım tek temenlim o ❤️az kaldı ve az kaldıkca telaş stres artı 😏 zaten. Biz kadınların yüzü hiç bir zaman gülmez. Kesin ya dert yada kader gelir kapıyı çalar Allah evlaglarimi bana bağışlasın beni de evlatlarıma. Aslında en çok merak etigim su. Ben şuan 30+3 günlüğüm. 2 ayım mi kaldı ? Yoksa 1 buçuk ay mı ? Anlamadım gercekden. Matametigim sıfırdır 😂🤣

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Oğlumun ismi Miraç Ali
Kızımın isminide Mira Ecrin koymak istedik inşallah sağ saglim kucağına alırım tek temenlim o ❤️az kaldı ve az kaldıkca telaş stres artı 😏 zaten. Biz kadınların yüzü hiç bir zaman gülmez. Kesin ya dert yada kader gelir kapıyı çalar Allah evlaglarimi bana bağışlasın beni de evlatlarıma. Aslında en çok merak etigim su. Ben şuan 30+3 günlüğüm. 2 ayım mi kaldı ? Yoksa 1 buçuk ay mı ? Anlamadım gercekden. Matametigim sıfırdır 😂🤣
Hayırlısı ile sağlıkla gelsin inşallah kuzum 7 ay 3 günlük gebesin

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Oğlumun ismi Miraç Ali
Ağustos yani doğum yapacaksin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar