Hayıt otu kullanan varmı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fatma034 tarafından oluşturulan Hayıt otu kullanan varmı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,513 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hayıt otu kullanan varmı
Konbuyu başlatan Fatma034
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dudum

Tuuu

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar ben hayt otu kullanyorm aranızda kullanan. Varmı hamile kalmayı kolaylaştıriyormus öyle denildi bı bilginiz varmı
Fatma ana eli otu yada meryem ana otu olarak adi gecen otu kullanirsan daha cok fayda gorecegini dusunuyorum canim.. hamile kalmak icinde kolay dogum icinde birebir.. suan benim dogumum var yoksa sana gonderirdim..genelde hacidan temin ediliyormus sanirim.. turkiyedede satiliyor diye duymustum..

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar ben hayt otu kullanyorm aranızda kullanan. Varmı hamile kalmayı kolaylaştıriyormus öyle denildi bı bilginiz varmı
Pcos lulara çok oneriliyor canim. Ben bir donem kullandim ama düzgün kullanmadim. Sonra ben klomen kullandim. Ama almanyada da Türkiye'de de bir cok doktor oneriyor

M

Miram

Guest
Meryem ana otunu dogum için nasıl kullan diniz ben de hamileyim dogum yapmak istiyorum artık bir türlü hiç belirtim yok

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Ablam kullandi canim kasık cektirmede yaoti ama sadece kullanip geciyir annem zorla onu ic bunu ic diye peşinde geziyor o yüzden onda bir faydasj olmadi duzenli kullanmadi hic inşallah bir faydasini görürsün

Battalin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Aaa çok iyiymiş ben 2 haftadr düzenli kullanyorm inşallah bende hamile kalirm
İnşallah cnm bal katıp içiyorsun demi ben öyle içtim sabah akşam taze kaynayıp içtim inşallah şifa olur sanada hayırlı haber almak nasip olur cnm benim bir oglum var 6 yasinda bidaha olmadi bide tek yumurtalık var tembeldi bi umit denedim sonra tedaviye baslicaktim gitim 3 haftalık hamileymisim Meyer bilmiyordum🥰🥰

Tüm sayfalar yüklendi.