Hazır mamadan kabızlık

• Konbuyu başlatan Meryem. Z.
  • Toplam 4 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Meryem. Z. tarafından oluşturulan Hazır mamadan kabızlık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 553 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hazır mamadan kabızlık
Konbuyu başlatan Meryem. Z.
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 3 melek annesi
M

Meryem. Z.

Guest
Kızlar bebeğim 1 aylık malesef südüm artık yok hazır mamaya geçtik fakat bir türlü uygun mamayı bulamıyoruz kakasını yapamıypr sürekli huzursuz dün mamasını deiştirdi doktor bugün hala kakasını qpamıyor acaba yeni süt nezaman faydasını gösterir

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğim 1 aylık malesef südüm artık yok hazır mamaya geçtik fakat bir türlü uygun mamayı bulamıyoruz kakasını yapamıypr sürekli huzursuz dün mamasını deiştirdi doktor bugün hala kakasını qpamıyor acaba yeni süt nezaman faydasını gösterir
Bi çay kaşığı zeytinyağı verebilirsin Sma yı denediniz mi mama olarak

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Cabım doğru mamayı bulana kadar böyle sıkıntılar olabiliyor

Ozlem kzlrmk.

Kayıtlı Üye
rank
Bi yakinimda oyleydi doktor yarim olcek az koy demia bi kac damlada zeytin yagi damlat demis

3 melek annesi

Kayıtlı Üye
rank
Su veriyormusun peki hazir mamalarda dr şu verin diyor cunki maa bebek kabız olunca ne yapilir bilemedim şimdi bak bu 4. Olacak bilmedim bi konu daha allahim ne çok seyi bilmiyorumusum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar