Haziran ayinda dogum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Tgc tarafından oluşturulan Haziran ayinda dogum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,173 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Haziran ayinda dogum
Konbuyu başlatan Tgc
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Muhammed'in Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Arkadaşlar sezeryan dogumum olucak haziranın sonu gibi sorum şu gecelik aldım kısa kollu pijamalı sabahlikli sabahligina gerek varmi bilemedim yaz dogumu olacağından sizin fikirleriniz neler gerek oluyormu sabahliga
Yanında yinede kalın bir şeyler götürün ameliyathane soğuk olscsgi için ısınman biraz zor olur en azından kalın şeyler yardımcı olur

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 38. Haftasındasınız.
Bebeğin organları tamamen gelişti. artık dışarı hayata hazırız. Bundan sonraki
en büyük sıkıntımız beklemek. bütün anne adayları hemen doğum yapacağını düşünür. Ayak bileklerindeki şişlikler iyice artar. preeklampsiye tekrar dikkat.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 48 cm ağırlıgı 2950 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Arkadaşlar sezeryan dogumum olucak haziranın sonu gibi sorum şu gecelik aldım kısa kollu pijamalı sabahlikli sabahligina gerek varmi bilemedim yaz dogumu olacağından sizin fikirleriniz neler gerek oluyormu sabahliga
Yürüyüş yaparken filan üstüne alıyorsun rahat oluyor canım bırde yaz da olsa insan biraz üşüyor hormonların anı değişiminden illaki lazım olur yani

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kuzum doğumdan çıktığın zaman çok üsuyeceksin bence kısa kollu tercih etme ben doğumdan çıktıktan sonra sanki karın altında gibi kendimi hissetmiştim çok üşüyordum kaç saat boyunca üşümem geçmemişti kalın giyinmeme rağmen ağustosun sıcağında hastanede battaniye artı yorgan ile duruyordum

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Zaten sabahlık lar genelde ince oluyor canım ama kullan derim bende haziranın ortası doğum yaptım kullanmıştım bir iki hafta

• Beğen
Tepkiler: Tgc
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar