Hedef 100 entry

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Begüm😊 tarafından oluşturulan Hedef 100 entry başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 425 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hedef 100 entry
Konbuyu başlatan Begüm😊
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselaras

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba sabah bir girdim foruma gördüğüm görüntüyü sizlerle paylaşayım dedim. Forumda aramızda yenilerde var evet biliyorum ama başlık açarken zaten size aynı başlıkta konu varsa gösteriyor site hani git buraya yaz dermiş gibi onun yerine yeni başlıklar açılıyor alt alta aynı başlık burada bazı arkadaşlarımız soru sorduğunda başlığı aynı başlıktan 10 20 tane açıldığı için altta kalıp cevapsız kalıyor. Sizin düşünceleriniz nedir bu konuda?

Ekli dosyalar

• Screenshot_20210924_095243.jpg
    Screenshot_20210924_095243.jpg
    104.6 KB · Görüntüleme: 101

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba sabah bir girdim foruma gördüğüm görüntüyü sizlerle paylaşayım dedim. Forumda aramızda yenilerde var evet biliyorum ama başlık açarken zaten size aynı başlıkta konu varsa gösteriyor site hani git buraya yaz dermiş gibi onun yerine yeni başlıklar açılıyor alt alta aynı başlık burada bazı arkadaşlarımız soru sorduğunda başlığı aynı başlıktan 10 20 tane açıldığı için altta kalıp cevapsız kalıyor. Sizin düşünceleriniz nedir bu konuda?
Canım bu aşı konusu çok ince bir çizgi olunca 😂😂insanların kafası çok karışık öyle olunca bende dahil aşıyla ilgili fikrim degistiginde falan hemen tekrar soruyorum soracak başka konuşacak başka kimsem yok çünkü oyuzden . Birde dediğin gibi yeni katilanlar da soruyor oyle olunca ayni konu birikiyor sende haklisin 🙏🤭
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hatta sırf hamilelikte covid aşısını sormak için bile forumu indiren vardır diye düşünüyorum canım 🤭

Son düzenleme:

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Sizinle aynı fikirdeyim çok karışık oluyo hepsi bi başlık altında olsa en azından sonradan konuya dahil olanlar yada yeni konu açanlar hem eski mesajları okur fikir edinir hemde eskide forma yazanlar yeni değişiklikleri görür bu şekilde çok fazla kirlilik oluyo ben genelde başlık açarken Önce aratıyorum geçmişte yazılanları sonra acıyorum

Tüm sayfalar yüklendi.