Sorum var Hem mama hem emzirenler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elifnur tarafından oluşturulan Hem mama hem emzirenler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,069 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hem mama hem emzirenler
Konbuyu başlatan Elifnur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilaraaa'

Elifnur

Kayıtlı Üye
rank
Bizde 3 buçuk aylık olduk benimde sütüm.yetmiyor bnde mama veriyorum iki damla iki damla veriyordum sonradan yavas yavas alıştı suan rahat yiyor mamayi
Mama versem mamayi yiyor sonra emmek istemoyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aptamilin içinde

Önce emzir baktın sakinleşmedi mamayı öyle ver belkide doyuyordur ben emzirip öyle veriyorum ve dediğim gibi 30 veya 60 ml doktor öğün sayısını azalt dedi çok kilo almasın diye ve mamadan sonra bile sakinleşmedigi oluyor ağlıyor uykuya dalamıyor açlık değildir tek sebep gaz falanda oluyordur
İlk 2 ay 1200 grm almıştı som 1 bucuk ayda sadece 600 grm almis

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Kzilar benegim 3 bucuk aylik emziriyorum ama doymuyor mama versemde emmiyor ne yapmam lazım sizler nasl yapıyorsunuz yardimci olur
Canım önce emzir sonra mama ver. Mamanın miktarını baya düşür karnı doyucak kadar olmasın. Hem emsin üstünede mama içince tam denk gelsin yani. Böylelikle senide emmiş olur. Ama ilk önce emzir sonra mama

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar