Hemen cevap verin ne olur

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde azram cankizim tarafından oluşturulan Hemen cevap verin ne olur başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 593 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Hemen cevap verin ne olur
Konbuyu başlatan azram cankizim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Baharrr

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Basım dönüyor kusuyorum midem bulanıyor zehirlendimmi noldu şuan doktora gidemem ne yapmam gerek geceden başladı Emine postumu görürsen cevap verin

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Basım dönüyor kusuyorum midem bulanıyor zehirlendimmi noldu şuan doktora gidemem ne yapmam gerek geceden başladı Emine postumu görürsen cevap verin
Geçmiş olsun canım doktota görünmende fayda var birde emziriyordun sanırım sütten azraya geçme durumu olabilir eğer zehirlendiysen

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Yok canım çocuklar iyi eşim yok zaten Türkiye'de o bende dua oluyorum midem boş kusmaya calissamda bişey çıkmıyor dışarı çıktım nafile basım dönüyor ağlıyorum suan
Ya gebelik filan olmasın dicem ama ne bileyim eşin orada değilse gebede olamazsın 🤦🏻‍♀️bence bir hastaneye git

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım doktota görünmende fayda var birde emziriyordun sanırım sütten azraya geçme durumu olabilir eğer zehirlendiysen
Çamaşır suyumu diye tahmin ediyorum bilemedim saglik ocağı Pazartesi kabul eder hastanede zor doktorlar grevde malesef kızım hiç durmuyor evde ne yapabilirimm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ya gebelik filan olmasın dicem ama ne bileyim eşin orada değilse gebede olamazsın 🤦🏻‍♀️bence bir hastaneye git
Yok canım hamilelik değil başka bişey bu Allahim yardım et

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Çamaşır suyumu diye tahmin ediyorum bilemedim saglik ocağı Pazartesi kabul eder hastanede zor doktorlar grevde malesef kızım hiç durmuyor evde ne yapabilirimm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yok canım hamilelik değil başka bişey bu Allahim yardım et
Ay geçmiş olsun gidemiyorsan da ambulans çağır canm.bol yoğurt ye dikkat et üzüldüm ya ambulans gelmez mi ???

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun canım uluslararası zehirlenmeyi ara hemen ambulans gonderiyolar ne yapman gerektiğini söylüyorlar zaten yani Türkiye'de böyle orda nasıl bilmiyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar