HEPİNİZİN RAMAZAN BAYRAMI MÜBAREK OLSUN CANLARR...🍬🤍😇

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Dua Bölümü kategorisinde Çağnurrr20 tarafından oluşturulan HEPİNİZİN RAMAZAN BAYRAMI MÜBAREK OLSUN CANLARR...🍬🤍😇 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 246 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Dua Bölümü
Konu Başlığı HEPİNİZİN RAMAZAN BAYRAMI MÜBAREK OLSUN CANLARR...🍬🤍😇
Konbuyu başlatan Çağnurrr20
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çağnurrr20

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Evetttttt...kızlar Ramamzan dan çıktık öyle yada böyle bitti çok şükür....Seneye yine inşallah kazasız belasız tutarız dicem ama kazasız da olmuyo🤣🤣(Regl oluyoruz yaa)🤣🤣
Ramamzan ayı boyunca burda tanıdığım tanımadığım kim varsa hepiniz duamın içindeydiniz kızlar bolca dua ettim sizlere...😇🤍Rabbim kabul etsin inşallah....
ŞİMDİDEN RAMAZAN BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN AİLENİZ İLE MUTLU HUZURLU BİR BAYRAM GEÇİRMENİZ DİLEĞİYLE....🤍🍬
sizleri çok seviyorum......❤❤

İmza:çağnur elif🤣🤣🤣🤍
Sağol Allah razı olsun bitanem seninde bayramın mübarek olsun bütün arkadaşlarım bayramınız mübarek olsun hepiniz çok çok öpüyorum rabbim hayırlı huzurlu mutlu nice bayramlar nasip etsin inşallah canım kızlar ❤❤❤❤🌸

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Saoll Canımmm♥️♥️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok şükür yaa inşallah kazasız belasız atlatırsın doğumu💝Ben iyiyim çok şükür kahvaltı ediyoruz eşimle

Aaa ne güzel dimi ama🤣🤣🤣♥️
Afiyet olsun kuzum biz çoktan ettik ikinci çayı içiyoruz 😂😂

Defnenin annesi Ayşem

Kayıtlı Üye
rank
Evetttttt...kızlar Ramamzan dan çıktık öyle yada böyle bitti çok şükür....Seneye yine inşallah kazasız belasız tutarız dicem ama kazasız da olmuyo🤣🤣(Regl oluyoruz yaa)🤣🤣
Ramamzan ayı boyunca burda tanıdığım tanımadığım kim varsa hepiniz duamın içindeydiniz kızlar bolca dua ettim sizlere...😇🤍Rabbim kabul etsin inşallah....
ŞİMDİDEN RAMAZAN BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN AİLENİZ İLE MUTLU HUZURLU BİR BAYRAM GEÇİRMENİZ DİLEĞİYLE....🤍🍬
sizleri çok seviyorum......❤❤

İmza:çağnur elif🤣🤣🤣🤍
Seninde bayramın mübarek olsun canm 🥰♥️

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Saoll Canımmm♥️♥️

Çok şükür yaa inşallah kazasız belasız atlatırsın doğumu💝Ben iyiyim çok şükür kahvaltı ediyoruz eşimle

Aaa ne güzel dimi ama🤣🤣🤣♥️
Rica ederim kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar