Sorum var Hepsiburada

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 🐣AseL'in AnnEsi🤰 tarafından oluşturulan Hepsiburada başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 581 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hepsiburada
Konbuyu başlatan 🐣AseL'in AnnEsi🤰
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 🐣AseL'in AnnEsi🤰

🐣AseL'in AnnEsi🤰

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar hepsi burada indiirm var anne bebek ürünleri bana çok uygun geldi 15 Mayıs son gün vede mağazaya göre fiyatlar çokça uygun 250 TL 30 TL indirim oluyor ❤️🎈🎈🥰 ben kızıma 502 TL alisberis yaptım küvet seti aldım 179 2 mama kaşığı aldım 21 TL silikonlu biberon seti 64 TL aldım 6 ağız mendili 12 sonra süt torbasini 2 paket 2 sindede 20 adet var 45 TL buna benzer aldım sizce nasıl aldiklarim fiyatı

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar hepsi burada indiirm var anne bebek ürünleri bana çok uygun geldi 15 Mayıs son gün vede mağazaya göre fiyatlar çokça uygun 250 TL 30 TL indirim oluyor ❤️🎈🎈🥰 ben kızıma 502 TL alisberis yaptım küvet seti aldım 179 2 mama kaşığı aldım 21 TL silikonlu biberon seti 64 TL aldım 6 ağız mendili 12 sonra süt torbasini 2 paket 2 sindede 20 adet var 45 TL buna benzer aldım sizce nasıl aldiklarim fiyatı
İyi almışsın kuzum güle güle kullan🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar