Sorum var Herşey çok pahalı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Şüküfe tarafından oluşturulan Herşey çok pahalı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 965 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Herşey çok pahalı
Konbuyu başlatan Şüküfe
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gule30

AdemOya

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar 12 haftalık hamileyim. Alınması gereken şeyleri araştırıyorum herşey öok pahalı. Sizin uzuca aldığınız neler var ve nereden aldınız
Ucuza bisey yok ben pişmanım keşke hamileliğinin ilk aylarında alış veriş yapsaydım şuan herşey ateş pahası çok şey hazır değil nasıl olcak bakalim😒

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Ben beşiği 750 liraya aldım yatağı ile birlikte 1000 ödedik. Bursa kapalı çarşıdan Park beşik
ayy hiç bişey vallahi ben butun bebek alişverişini 4,bucuk bin ödedim ve ben 10 ay önce aldigim halde 4 bucuk bin ödedim simdi dahada uçmuş fiyatlar allah yardimcimiz olsun herkesin

Bebegim

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar 12 haftalık hamileyim. Alınması gereken şeyleri araştırıyorum herşey öok pahalı. Sizin uzuca aldığınız neler var ve nereden aldınız
Evt cok pahalı birseyin yanina yanasilmiyor Allah herkesin yardımcısı olsun benim.kiz kardeşlerim sag olsun biri bebek arabasını aldı pusetli olan diğer kardeşlerimde elbiselerini aliyordu ben aldirmadim ztn obur kızıminda cok bebek kiyafeti vardi hep saklamistim kiz kardesimin bebegi olursa veririm diye bana nasip oldu tekrar 🙂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ben bebek adası ve e bebekten almıştım kuzum. Bebek adası internet sitesi şuan yok ama bulunduğun şehşrde varsa her şey çok uygun

merveofs

Kayıtlı Üye
rank
Ben de her şeyi şehrindeki yerel mağazalardan aldım uyguna geldi gibi yani normale göre. Beşik ve dolabı da uzaktan bir akrabaya özel yaptırıyoruz

Tüm sayfalar yüklendi.