Heyecanlıyım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Baklavanın annesi tarafından oluşturulan Heyecanlıyım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 897 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Heyecanlıyım
Konbuyu başlatan Baklavanın annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervegüll

Baklavanın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Şuan 6+4 deyim kizlar ayın 15 de 7 haftalik oluyorum kalbini duyucaz bebeği görücez nasip olursa tedirginligim su yönde ben geçen sene kasımda bir düşük yapmıştım bebek gelişmemişti çok psikolojimiz bozulmuştu bu kadar hızlıca toparlanmam esimin sayeside oldu sonra allah tekrar nasip etti bolca dua edermisiniz bana biraz korkuyorum

Sonikiüç

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı olsun inşallah, sağlıkla kucağınıza alın. Benimde kasımın ilk haftası kimyasal gebelik oldu. Şu an 6+4'teyim. Kalp atışını duyduk çok duygusal bir andı. 🌸

Sabriye

Kayıtlı Üye
rank
Şuan 6+4 deyim kizlar ayın 15 de 7 haftalik oluyorum kalbini duyucaz bebeği görücez nasip olursa tedirginligim su yönde ben geçen sene kasımda bir düşük yapmıştım bebek gelişmemişti çok psikolojimiz bozulmuştu bu kadar hızlıca toparlanmam esimin sayeside oldu sonra allah tekrar nasip etti bolca dua edermisiniz bana biraz korkuyorum
Allah tamamına erdirsin inşaallah sağsalim kucağınıza alın ne mutlu çok sevindim ilk heyecanlar ve inan ikidede aynı heyecanları yaşıyorsun çok sevindim adınıza

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İnslalah hayırlı haberlerle gelirsin güzelim dualarım seninle rabbim inşallah ayın 15n de hem minigi hemde kalp atışını duymasını nasip eder de sağ salim kucağına alırsın 🤲🏻

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 38. Haftasındasınız.
Bebeğin organları tamamen gelişti. artık dışarı hayata hazırız. Bundan sonraki
en büyük sıkıntımız beklemek. bütün anne adayları hemen doğum yapacağını düşünür. Ayak bileklerindeki şişlikler iyice artar. preeklampsiye tekrar dikkat.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 48 cm ağırlıgı 2950 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 38. Haftasındasınız.
Bebeğin organları tamamen gelişti. artık dışarı hayata hazırız. Bundan sonraki
en büyük sıkıntımız beklemek. bütün anne adayları hemen doğum yapacağını düşünür. Ayak bileklerindeki şişlikler iyice artar. preeklampsiye tekrar dikkat.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 48 cm ağırlıgı 2950 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Korkup en güzel günlerini kendine zehir etme canim bunu tecrübe etmiş biri olarak söylüyorum iki düşüğün ardından bu hamileliğim hep korkuyla geçti ilerde ilk günleri bile özlüyor insan dualarımız seninle güzel haberlerini bekliyoruz🥰

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim gönlünüze göre versin canım inşallah sağlıklı bir gebelik geçirmeni nasip etsin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar